Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen ételeket egyek uzsonnár...

Milyen ételeket egyek uzsonnára és tízóraira tömegnövelésnél?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Olyan ételekre lennék kiváncsi, amiket tudok autóban enni. Csak elővszem és megeszem, nem kell összekeverni, sütni, főzni, elkészíteni.


"rágcsa" szerű dolgokra, amik jók tömegnöveléshez. A többi evést meg tudom oldani, csak amikor a főétkezések közötti kaja lenne, akkor fixen autóban vagyok és nem tudok épületbe menni.


Tippek, tanácsok nagyon jól jönnének!


Köszi!



2022. jan. 27. 17:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Csak azért kérdezem, mert ez a tápanyag igény is úgy túl van tolva, hogy az hihetetlen.

Ezt is lepontozhatjátok, de 1-1,5 gramm fehérje meg 2 gramm ch tskg-ként azt annyi.

Kicsit több hàromharmadot kellene nézni youtube-on a kondisoknak, ott kiderül, hogy az összes ilyen baromság már rég megdőlt. Én csináltam 3 évig a napi két proteinshake+csirkerizs brokkoli témát patikára kimérve, soha többet. Kb odafigyelek a karjára, liszt cukor kevés. És ugyanúgy fejlődök.

2022. jan. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Kb. 350 ch, 120 feherje es egy betegsegem vegett lehetoleg max 50-60 zsir. Kb 2500-3000 kaloria.
2022. jan. 29. 22:29
 13/16 A kérdező kommentje:

Amikor nem dolgozom, akkor viszek be kb 380 gr cht, 130 gr feherjet es kb 60gr zsírt, ami 2800kcal.


Ezeket a szamokat a yazio nevu alkalmazas alapjan szamoltam ki.

2022. jan. 29. 22:31
 14/16 A kérdező kommentje:
Ja, es ezeknek a szamoknal mar pukkadasig eszem magam a foetkezeseknel es az uzsonna es a tizorai meg erolkodosebb. De sajnos enyhen szolva nem vagyok hizekony tipus, muszaj vagyok enni, ha ki akarok nezni valahogy. :(
2022. jan. 29. 22:34
 15/16 anonim ***** válasza:
Tömegnövelőt nem szeretnél inni? Hátha könnyebben lecsúszna.
2022. jan. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A zsíron könnyű emelni és akkor több lenne a kcal - olajos magvak, sajt, kókusz (ahogy előtte írtuk). Ennyi ch-t tényleg nem könnyű bevinni. Sokféléből kell enni és akkor kevesebbnek tűnik. Fehérje pedig tudtommal nem kell annyira sok.
2022. jan. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!