Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mekkorát emelhet az önbizalom...

Mekkorát emelhet az önbizalom szintjén egy esztétikus, kidolgozott test?

Figyelt kérdés

Nemrég lettem 17 éves. Alapvetően boldognak kellene lennem, hisz egész jól megy a suli (11-ben 4,6-os félévi átlag), állandó diákmunkám van és így megengedhettem magamnak pár márkásabb cucc beszerzését, és nagyjából tudom, hogy érettségi után mit szeretnék csinálni. (Nappal meló, estin szakma) de valahogy boldogtalan vagyok, főleg ha tükörbe nézek.

Sosem vagyok elégedett azzal amit látok, viszonylag közepes mennyiségű zsír van rajtam (tzs kb 22%) és átlagos mennyiségű izom. Azon gondolkoztam, hogy talán a súlyzós edzés lendítene egy kicsit az önbizalmamon, és ha látnám az eredményt, úgy boldogabb is lennék.

Aki érzett hasonlóan, és segített neki az edzés, az tudna írni pár sort? Ha tényleg érdemes lenne megpróbálni, akkor időt (és pénzt) fogok rá szánni hogy gyökeresen megváltoztassam az életmódom.

(17f)


2022. jan. 30. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Rovid tavon lehet hogy segit. Kirangat a szurke hetkoznapbol. Enyhit a depresszion (mert a leirtak alapjan kicsit annak tunsz). Jo feszultseg levezeto. Akinek nincs onbizalma, nem ez fogja megvaltani a vilagot, hogy kicsit izmosabb. Hosszu tavon pedig folyamatosan elegedetlen leszel magaddal. (Ami amugy a fejlodes kulcsa). Szar a vallam, vekony a vadlim, vekony a hatam, vastagabb a combom. Stb. De alapvetoen szerintem kezdd el. Sokkal tobb pozitivat kapsz ettol mint negativat. De ne ettol vard a megvaltast, hogy magabiztosabb leszel.
2022. jan. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a probléma, hogy abban látod a boldogság kulcsát, hogy van pár márkás ruhád meg talán izmos leszel. Akinek van önbizalma, annak szakadtan is van.

Egyelőre azt kellene kideríteni miért nincs, azt helyretenni fejben, aztán minden oké lesz.

2022. jan. 31. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően minden olyan dolog ami mérhető eredménnyel jár,és amiben munka van,az javíthatja az őnbizalmat.Persze csak akkor ha a helyén tudod kezelni a dolgokat es a realitás talaján maradsz.A siker,az hogy valamit elértél, akármiert megdolgoztál az életben pozitívan hat.

Természetesen egy extrem elbott személynél,aki soha semminek sem tud örülni, ez nem lesz igaz,.Hiszen számára semmi sem elég,és mindig mások dolgaival foglalkozik,másokat kritizál.Viszont ott tényleg komoly gondok vannak.

Ugyhogy én mindenféleképpen helyeslem ha valamit teszel az ügy erdekében a suli mellett ezen a vonalon is lehet fejlődni.Testben,kitartásban,

akaratban egyaránt.

2022. febr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is magabiztos vagyok,mióta kondizok...KVA SOKAT SEGÍT. Lett kis karom és már sokkal jobban éreztem magam a pólókban
2022. ápr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nővéremnek királynői tartása van.
ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!