Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pénz nélkül hogyan oldjam meg...

Pénz nélkül hogyan oldjam meg a táplálkozást?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves vagyok , 178cm és 76kg.


Az lenne a kérdésem , hogy hogyan lehetne megoldani a kajálást a legegyszerűbben kevés pénzel?

Középiskolába járok , a szüleim sem keresnek valami jól. Ösztöndíjjat kapok. Havi 8 ezer fortintot ami arra elég , hogy megvegyem a kondi bérletem. A szüleim nem szeretének csak miattam egészségesebben étkezni így azt eszem ami van itthon. Igazából tudjátok , hogy így nem annyira lehet fejlődni. Nem megfelelő makrók stb.. Viszont ez a sport a fejlődésről szól. Köszönöm az értelmes válaszokat! És bocsi a regényért.



2022. febr. 24. 15:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Diákmunka.
2022. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%

"A szüleim nem szeretének csak miattam egészségesebben étkezni"


Akkor étkezzen maguk miatt is. Ezt kellene velük megértetni,hogy jobb az egeszséges kaja,mint a szemét.


Sajna itt csak a papagály efekt működik.


És ja diákmunka. Legalábbis nyáron biztosan.

2022. febr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Látogass ki szombatonként a veresegyházi piacra, ott fillérekért lehet vásárolni termelőktől egészséges élelmiszereket!
2022. febr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%

Mit kell mindent túlbonyolítani?

16 évesen a vajaskenyértől is fejlődsz, nemhogy mindenféle főtt kajától. Engedjétek már el ezt a makró, csirkerizs baromságot...


Egyél ami van és végezd el az edzésmunkát, ha majd megteheted úgy eszel ahogy szeretnél.

2022. febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
#3 a magyar lakosságnak viszonylag kis százaléka lakik Veresegyházon. A többieknek az is pénzbe kerül, amíg oda eljutnak és onnan hazamennek.
2022. febr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
15%
5: Én sem lakom Veresegyházon, ezért amikor ellátogatok, akkor több tízezer forintot hagyok ott. A megspórolt pénz bőven fedezi az útiköltségemet.
2022. febr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Simán egyél többet abból ami van és mellette eddz keményen. Nem leszel görög szobor, de erőt növelni például így is lehet.
2022. febr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

ami van, abból egyél a lehetőségeidhez mértne

pl ha pörkölt van nokdelivel és jégsaltáával, egyél több pörköltet a fehérje miatt, kevesebb nokedlit hogy ne egyél annyi gyorsan felszívódó szénhidrátot

a másik lehetőség hogy megtanuslz főzni és te főzöl a családra (én ezt csináltam)

2022. febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
De miert mit esznek a szuleid? Teszta,rizs, krumpli, zoldseg, barmilyen hus azt annyi. Ezek alap kajak 🤔
2022. febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyed ami van, nem bonyolult. Ha van valami hús tegyél el belőle későbbre is.


#9

Az én szüleim is vettek valami ócska paradicsomos szószt mellé tésztát aztán jóétvágyat. Ebből még sajtos fajta stb. Krumplis tészta, leves meg ilyenek. Iskolába péksuti aztán csókolom. Konkrétan 0 fehérje vagy elhanyagolható amennyi ezekbe van.

2022. febr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!