Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 80kg fekvenyomás mennyire jó...

80kg fekvenyomás mennyire jó 17 évesen ?

Figyelt kérdés
5x 87kg testsúllyal. És kb. 6kg hízás 6-8 hónap alatt sok vagy megfelelő?

2022. febr. 26. 15:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kérdező sokmindentől függ hogy milyen gyorsan fejlődsz és az hogy az átlag mennyi idő alatt éri el nem biztos hogy túl sokat mond.

Egy csomó embert látok aki nem hatékonyan edz és semerre se halad konkrétan, arról nem beszélve hogy mindenkinek más az erőssége, fekvenyomásnál pl karhossz baromi sokat számít,az én fekvenyomásom ezért fejlődik csak lassan.

2022. febr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Full átlagos. Nem azért nem látsz sok embert ennyivel nyomni, mert nehéz elérni, hanem mert a többség nem komolyan edzeni megy le, nem érdekli őket mennyivel nyomnak fekve, csak mozognak egyet az egész napos irodai meló után.
2022. febr. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

1#-es vagyok:

Kérdező:

Fokozatos túrterhelés, ennyi a kulcs. Mindig emeltem 2.5-5kg-ot. Ha már a 70kg kiment mondjuk 10x, akkor emeltem megint a súlyon és ezt így ciklikusan. Nem olyan nehéz ezt elérni, bár az tény, hogy a haverjaim közül senki még csak meg sem közelíti ezt, ugyanolyan testsúllyal. (bár azt hozzáteszem, hogy ők feleannyira sem veszik ezt komolyan, mint én, mármint ezt az egész sportot.)


15 hónapja edzek, ebből 8 hónap otthoni edzés volt, és 7 hónap konditermi, szóval ha nagyon pontosak akarunk lenni, akkor 7 hónapja veszem komolyabban ezt a sportot, a 8 hónapot csak bohóckodásnak hívom így visszagondolva.


Én egyébként azt látom, hogy nagyon sokan nem ismerik a határukat. Haverom pl 50kg-val szériázik már szeptember óta, és hiába mondom neki, hogy bőven tudnál többel is, akkor sem hallgat rám és fél emelni a súlyon. Nagyon sok embernél ez lehet a probléma. Ez a 2x5 100kg nem olyan nagy kunszt, egy kis odafigyeléssel és rendszerességgel bárki elérheti, csak kellőképpen komolyan kell venni.

2022. febr. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

13#

Hány éves vagy ?

2022. febr. 27. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!