Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek 160 kg felhúzás...

Szerintetek 160 kg felhúzás 16 évesen olyan hihetetlen?

Figyelt kérdés

El vagyok keseredve egy kicsit, hogy ma húztam új maxot felhúzásban erre akinek elküldtem azt írták hogy persze, hagyjuk má, felét se bírod, meg hogy csak "nagy emberek", testépítők dobálóznak ennyivel. Nem az elismerésre vágyok, hanem megmutatni hogy erre is képes vagyok. Hozzá kell tenni hogy másfél év edzés után, tehát 2019 január. (akkor voltam 15 éves). ez már kicsivel több mint a testsúlyom kétszerese, ami úgy tudom hogy már haladó szint, ennyi idősen meg főleg. Videó is van róla, de azt mondják h kamu súly, meg nem is annyi. Azt akartam már rávágni hogy attól hogy te eltunyúlt lusta dög vagy, akinek egy tál popcornt nehéz elicpelni a tévé elé, attól nekem lehetséges elérni, főleg hogy teszek érte. Mi ezen olyan hihetetlen? A gyúrós haverjaim elhitték persze, mert ők szoktak látni, de akik nem jönnek le a terembe, teszem azt tesók, unokatesók, értitek az én korosztályom, meg pár haverom. A dologhoz még hozzájön hogy mielőtt elkezdtem járni kondiba, egy eszméletlen nyeszlett gyerek voltam, nagyon gyenge is. És igen, van bennem bizonyítási vágy, amit már érzem hogy kezd csillapodni, mert kezdem lesz@rni hogy ki hiszi el, de azért sz@rul esik, hogy a kemény munkámat, meg amire büszke vagyok, simán elintézik flegmán hogy áhh biztos nem, te erre nem vagy képes.


Ez olyan hihetetlen lenne? Fekvenyomással és guggolással is ez a helyzet, de azért húzta ki nálam a gyufát pont a felhúzás, mert végre elértem a testúlyom kétszeresét, ami nekem nagy szó.



2020. jún. 10. 23:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy egy ideje erőemelő céllal edzek, mivel a fizikumom nem versenyképes, ezért az erőm hátha az lesz.
2020. jún. 10. 23:49
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem, nálunk az egyik gyerek 180 at nyomott fekve 17 évesen
2020. jún. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Hát tény,hogy nagyon szép teljesítmény egy 16 évesnek. De én attól még elhinném neked. Sok sikert a továbbiakhoz!
2020. jún. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

4 hónapja edzek, 16 vagyok, 75 kiló és 140 az 1-es maxom.

Valószínűleg pár hónapon belül meglesz a 160.

160 szép teljesítmény és egyáltalán nem hihetetlen.

Viszont magadhoz mérd a teljesítményed, mert pl. versenyen a 160 az tényleg semmi.

2020. jún. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Csak várj, majd kapsz kommentet a sráctól aki szerint lehetetlen mert ő évek múlva is 28kgmos egykezesekkel nyom 😄



Amúgy elérhető. Nem gyakori, de elérhető

2020. jún. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Az az érdekes hogy gyik-en mindenkinek óriás súly lenne ez a 160, csak nézzétek meg a pontozásokat aki aztmondta nem nagy eredmény. Egyébként tényleg nem nagy dolog 16 évesen 160kg felhúzás, legalábbis ha versenyeken megnézzük akár 2x ennyit is felhúznak már. (persze nem natúrba, de ez a tény)
2020. jún. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt írták, nem hihetetlen, nem azt, hogy ne volna jó eredmény. Elégge szánalmas aki lepontozza őket azért, mert erősek.

Lassan tényleg kilehetne törölni ezt a kategóriát, alig vagyunk itt segítő szándékkal, trollok mindenhol stb...

2020. jún. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyertértek veled utolsó. Minden 2. ember egy troll, már a kérdések nagy százaléka is átmegy trollkodásba.
2020. jún. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

3s most mit szeretnél?

Egy pecsétes igazolást tőlünk,hogy ez lehetséges?

Egyáltalán miért kéne a rokonságnak,az utcának,a fél városnak bebizonyítani,tudni,hogy te ennyit,meg ennyit huztál fel,futottál,cigánykereket vetettél meg mitomén mit még!


Ha ilyesmikre vágysz ,akkor nevezz be egy sztár leszek-be,vagy valami showműsorba,ahol tapsolnak.


Csinálod az edzést,oszt nem foglalkozol másokkal.A mások mással foglalkoznak,amivel meg te nem fogsz.

Ennyike.

2020. jún. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én 500 át húzok, de csak ha edzek a terembe és nem mulatok épp
2020. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!