Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Személyi edző segítségét...

Személyi edző segítségét kértem aki az alábbi étrendet állította össze.Nektek mi a véleményetek? Nem túl alacsony az össz kalóriabevitel? Adataim: 20éves férfi,177cm, 88kg,kb 21%testzsír, heti 4 súlyzós edzés mellett.

Figyelt kérdés

6:30

EDZÉS

Edzés előtt 30 perccel egy adag BCAA, egy adag zsírégetővel!


8:00

50g zabpehely + 15g chiamag + 50g fehérjepor + 50g gyümölcs



11:00

50g kuszkusz + 180g pulykamell + zöldség


14:00

50g jázmin rizs + 180g csirmekell + zöldség

Ezután már nincs szénhidrát!


17:00

180g pulykamell + zöldség


20:00

6 tojás (amiben csak 2 sárgája van) + zöldség



2022. febr. 27. 09:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%
A bcaa felesleges
2022. márc. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A bcaa tényleg felesleges, meg azsírégető nem tudom mit takar, de szinte biztos, hogy az is


Egyébként szerintem különösebb gond nincs az étrenddel, kcisit szélsőséges a fehérjét tekintve és lehetne változatosabb, de ennyi tékezést ennél változatosabban max hallal lehetne tenni


számolásaim szerint

2019 kcal

230 gr fehérje (47%)

166 gr lassú ch (195%)

40 gr zsír (34%)


az nem igaz hogy nincs délután szénhidrát mert a zöldség igenis szénhidrát. a 17 órai kaja pl lehet gyros pulykamellkocka magával sűrített zöldbrosófőzelékkel. rengeteg vitmain, rost, lassú ch és még finom is


összességében nem látom értelmét az óriás szénhidrát csökkentésnek és ennyif ehérjének, hiszen az olimpikonok sem esznek 2,5 gr / tömegnél többet, az itteni fehérje neked 88 kilósan 2,6


a szénhidrát igazából elegendő abból a szempontból hogy az agyműködéshez a 130 gr megvan, de az ajánlott 55-75 százalék, és 45 százalék alá engem a saját edzőm sose enged



szerintem összességében rendben van, ha jól látom a paramétereidtől, az utolsó simításokat végzed a testeden, formásodsz, izmosodsz, amihez tényleg kell egy közel ilyen szintű étrend. ha változtatnék, max a szénhidrát-fehérje arányon, de minimálisan.

de nyilván minden függ a preferenciától, pontos edzéstől, céloktól stb


és napközben is tök jól el van osztva, hogy reggel a nagyobb étkezések (481, 524), utána fokozatosan csökken - igazáából így egészséges

az is rendben van ilyen szintű edzésnél és testnél hogy este a túlzott szénhidrtáot és zsít is kerüli az ember, de a zöldség mint lassú felszívódású rostdús szénhidrát tök jó megoldás

2022. márc. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
attól függ mennyi zöldséget eszel, ha megeszel minden étkezéshez 20 dekát akkor nem alacsony. ha nem, akkor alacson, 3-400 kcallal lehetne több (ha fogyás a cél)
2022. márc. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

BCAA és zsírégető csak lehúzás


Amúgy a ch elég kevésnek tűnik, simán mehet 2x ennyi is... a tojás sárgáját meg ki ne dobd, tele van vitaminnal.

2022. márc. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A fehérje rengeteg


[link]

2022. márc. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!