Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi ez a csodagyakorlat, amit...

Mi ez a csodagyakorlat, amit sokan tolnak a teremben? Valami guggolás/felhúzás féle.

Figyelt kérdés

Igazából nekem egy rosszul kivitelezett romanian deadliftnek tűnik, de az is lehet, hogy ez egy valós gyakorlat, csak én nem ismerem.


Képzeljetek el egy romaninan deadliftet guggolással összekombózva. Az egyén fog egy rudat maga előtt leengedve és megcsinál egy fél guggolást (vízszintesig nem megy le) úgy, hogy a rudat közelíti a földhöz.


2022. máj. 8. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az oldalon csak én járok normális terembe?
2022. máj. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát, én nem vagyok nagy szaki, de felénk annyi hülyeséget csinálnak, hogy párat még én is kiszúrok... :D
2022. máj. 8. 18:18
 3/8 anonim ***** válasza:
19%

Csodagyakorlat...🤣🤣🤣🤣🤣Gratulálok!

Gondolom valami 20 éves kiscsávó, nagyon menő youtube, vagy tiktok csatornáján láttad, ezt a mindenre is jó gyakorlatot.😂😂😂😂

2022. máj. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A teremben láttam, ahova járok. Szerintem félreértetted a kérdést.
2022. máj. 8. 19:03
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Nem, nem értettem félre. Aki hülye, az is marad.🤭🤭🤭🤭
2022. máj. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor én értettelek félre téged, de még mindig nem tiszta, mire gondolsz :D
2022. máj. 8. 20:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az aminek látszik. El***ott deadlift 😂

A sok okos meg eltanulta egymástól hogyan kell szarul csinálni .

2022. máj. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, úgy tűnik, valóban egy eltolt deadlift lesz, mert úgy látom, itt az oldalon sincs róla senkinek ötlete.


És valóban egymástól tanulják valószínűleg, mert egyszer elkezdte csinálni valaki, utána egyre többen átvették.

2022. máj. 9. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!