Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan izmosodjak ha sovány...

Hogyan izmosodjak ha sovány vagyok?

Figyelt kérdés

Nem bírok se izmosodni sem pedig hízni, bármennyit eszek nem jön rám 1 dkg sem. Elöl hátul lapos vagyok és a bordaim is kilátszodnak, amitől nőként meglehetősen frusztrált vagyok. 160cm, 40-42 kg közt mozgom. Fizikai munkát végzek.


Szeretnék tanácsokat kérni étrend és edzés kapcsan. Akár itt akár privát üzenetben. Előre is köszönöm!


25/N



2022. máj. 19. 16:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Kondi terembe nincs lehetőségem menni, azt kifejtettem.
2022. máj. 19. 16:23
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány kalóriát fogyasztasz egy nap és milyen arányban osztod fel a makrókat?
2022. máj. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Konditerem nélkül egy idő után nehéz lesz izmot építeni. Még terembejárással sem garantált semmi. Ki kell tűzni egy nem túl irreális kalóriamennyiséget célnak és figyelni, hogy nő-e a tömeged, majd fokozatosan emelni. Egyél olyan ételeket amiket szeretsz és amik kalóriadúsak. Régebben nekem is kilátszódtak.
2022. máj. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért azt leírhatnád hogy terem helyett mit csinálsz, könnyebb lenne válaszolni.
2022. máj. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyel tobbet. Enis nehezen hizok. Most ejjeli vacsira leverek 3 sort az 600kcal aztan meg, egy tal csirkecombot piritott vajas krumplival az ugy ezer es meg van egy gyros talam. Ez tobb mint 2ezer kcal es ettem ma meg 3x. Igyis kockas a hasam de novogetek. Keveset eszel cimbi
2022. máj. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja csaj vagy xD nembaaj mehet. 2 het alatt megszokod. Addig van h behanysz annyit eszel de nincs mas ut. Legalabbis nekem
2022. máj. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A masik modszerem h eszek amennyit birok aztan raiszok egy min 500kcals tomegnovelo turmixot. Eleinte reggel az is lehet h roka de meg lehet szokni
2022. máj. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 CsakAKommenteketJöttemOlvasni válasza:

Szia, nézd meg egy kalóriaszámoló applikációban, hogy mennyi kcalt szoktál enni és ahhoz még napi÷300-500 kcalt egyél meg. Ha nagyon nem megy, tegyél olajos öntetet a salátára, tésztára, egyél diót, mogyorót. Próbáld ki a gyömbért is (kaja előtt nasinak), mert jól hozza az étvágyat.

Ha nem akarsz kcalt számolni, akkor ebédnél egyél több köretet, reggelinél meg több kenyeret.

A kenyér, tészta, fehér rizs meg krumpli könnyen emészthető ételek és egy szobatorna előtt sok energiával látnak el.

Én nagyon sok kenyérfélét eszem, általában tofuval, humusszal vagy valami hüvelyessel pl hagymás bab

Ja és egyél zöldséget, gyümölcsöt is, mert kell a vitamin és némi rost^^

50kg vagyok, 40ről indultam. Másfél év alatt lettem ennyi. Még tervezek nőni, mert 177cm-es botsáska vagyok.

Szurkolok neked is^^

2022. jún. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. jún. 24. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!