Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyorsan tudnék hatékony...

Milyen gyorsan tudnék hatékonyan leszálkásítani?

Figyelt kérdés

Most nagyjából 16% körüli a testzsírszázalékom, szeretnék lemenni nagyjából 9-10%-a. 18 éves fiú vagyok, alapvetően gyors anyagcserével rendelkezek, hízni is relatíve nehezen tudok. 13-14 kg-t szedtem fel másfél év alatt, most ebből szeretnék lefaragni, mert úgy gondolom hogy nem kevés zsír jött fel rám ebből.

Az étrendemben változtattam természetesen, a bőséges vacsora helyét most felváltotta egy doboz túró, kazeinforrásnak tökéletes. Ezen kívül a napi nassolásokat teljesen eltüntettem.

Be szeretnék még mindezek mellé iktatni egy kis kardiót is, én a boxra gondoltam.

Tudom hogy ezt így látatlanban nehéz megmondani, de ha nagyjából ezt így folytatom/kalóriadeficitben maradok, folytatom az edzéseket, a fehérjéből pedig amennyit csak tudok megeszek akkor le tudok szálkásítani anélkül hogy jelentősebb izommennyiséget veszítsek?



2022. máj. 27. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, a szálkásítás lényege, hogy az izomtömeg, vagy legalább annak nagy része megmarad. Hogy ezt neked sikerül-e megvalósítanod, fogalmam sincs.
2022. máj. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Feltételezve, hogy amúgy sincs rajtad jelentős mennyiségű izomtömeg, elveszíteni sem tudsz annyit.
2022. máj. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
minél lassabban csinálod, annál jobb lesz a végeredmény ;)
2022. máj. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!