Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Street workout jobb edzés...

Street workout jobb edzés mint a hagyományos súlyzó emelgetés?

Figyelt kérdés

Azt írták ízületeket jobban kíméli és sokkal jobb az edzés hatásfoka a street workout edzésnek.

Most akarok nekiállni edzeni érdemesebb a súlyemelést ekerülni ha kímélni akarom az ízületeket?


2022. jún. 21. 15:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
8%
Számomra is picit fura ez a 10-15 perces melegítgetés. Én végzek pár tesis gyakorlatot, 1 felvezető sorozatot kb 50% terheléssel, aztán csapok is a lecsóba. A villanyrezsót szokták melegíteni negyed óráig. 😄 Sok függ attól, hogy hogyan van összerekva az ember. Egész gyerekkoromban mozgolódtam keményen, vidéki vagyok, erdő mellett élek és nőttem fel, úgy gondolom, rendesen kifejlődött és megerősödött mindenem. Semmi sérülés, húzódás, fájdalom már 3 éve, reggel ahogy felkelek már laza és használható a testem. Aki egy városba nől fel, gyerekkorába szamítógepezett vagy a TV előtt rohadt egész szabadidejében, na annak van szüksége ilyen 15-20 perces melegítésekre, mert a teste egyszerűen nem úgy fejlődött és erősödött ahogy kellett volna.
2022. jún. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
64%
17 évesen kezdtem el edzeni konditeremben, most 34 vagyok. Elméletileg akkor egy testi roncsnak kéne lennem, gyakorlatilag pedig nincsenek izületi panaszaim, szóval kérdező, nem kell minden butaságot elhinni, amit a weboldalak írnak.
2022. jún. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

En 3 eve nyomom street workoutot, de szabalyosan, kimeletesen.

Semmi bajom azota

2022. jún. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!