Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tényleg muszáj kalóriatöbbletb...

Tényleg muszáj kalóriatöbbletben lenni ahhoz, hogy izmot tudjak építeni?

Figyelt kérdés
El akarok kezdeni kondizni, de közben még fogynom kell zsírból, tehát továbbra is kalóriadeficitet fogok tartani mindenképp. Akkor így nincs is értelme az edzésnek? Nem fog épülni az izom, hiába gyúrok?

2022. júl. 1. 13:53
 1/6 MadSeal ***** válasza:
100%
Eleinte fog szépen épülni, csak nem lesz kimaxolva a fejlődés. De ha egy laza deficitet tartasz, és elég fehérjét viszel be, kezdésnek nem lesz vele gond.
2022. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy semmi komolyat nem akarok. Egy kis formát.. Nekem nem tetszik az a nagy izomzat.
2022. júl. 1. 14:22
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Minden deka izomért meg kell szenvedni, de majd hosszú távon megtapasztalod...
2022. júl. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A kis forma is nagy melo, foleg ha felesleg is van. Nagy izomzat naturalon nincs is.. kezdokent egy darabig megy egyutt is
2022. júl. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kalóriadeficitben a bevitt fehérjéből is "üzemanyag" lesz, elégeted. Kezdőként megy egyszerre minden, de egy normális laza izmosabb alkathoz is kalóriaplusz kell.
2022. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Tipikus laikus kezdő, “én nem akarok semmi komolyat, nem kell a nagy izom.” Az általad elképzelt testhez is több éven keresztül, szigorúan oda kell figyelned az étrendedre és keményen edzeni. Ez nem így működik h én csak egy lightosabb, szálkásabb formát akarok akkor elég lejárni a terembe ha kedvem van heti 1-2x meg nagyjából figyelek h ne junk food-on éljek. Ha így állsz hozzá meg sem fogod közelíteni az elképzelt formát, lesz egy skinny fat formád azt kész.
2022. júl. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!