Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 17 évesen pre-workout használata?

17 évesen pre-workout használata?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 17 éves vagyok, körülbelül fél éve edzek, fehérjét illetve kreatint szedek és próbálok rendesen étkezni is. Pre-workoutot azért venném, mert ritka esetekben (2 hetente kb 1x) van hogy nem esik jól le menni a terembe, kedvem sincsen és csak nyűg az egész, és akkor nem is úgy megy az edzés. Ilyenkor érdemes lenne előtte pre-workoutot használni, hogy felpörgessen? Nem szoknék rá, tényleg csak kivételes esetekben használnám.

2022. júl. 26. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 2 hetente belefér. Amúgy előrébb vagy ha megiszol egy kávét
2022. júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tom, minek neked a kreatin. Amúgy meg a kávé egyszerűbb és olcsóbb de ahogy gondolod, végül is egyik sem tilos és jól tud jönni.
2022. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Kedved ugyanúgy nem lesz, csak a segged fog viszketni
2022. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen elpusztíthatatlannak éreztem magam....ebbe a korba minek ilyen vackokat inni?
2022. júl. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj ki koffein kapszulát,a legtöbb pre workout úgy is koffein +pár száz mg válogatott marhaság ami alapból semmire nem jó vagy olyan kevés van benne hogy semmit nem ér.A hatás 80-90%-a koffein,kapszulában pedig fele-harmad annyit fizetsz érte.
2022. júl. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Én 17 éves koromban napi három-négy órán keresztül gyilkoltam magam a konditeremben. Alig akartam kijönni onnan, szívem szerint reggeltől estig ott lettem volna. Ha már 17 éves korodban ilyen rendszerességgel előfordul, hogy nincs kedved lemenni, akkor nem hiszem, hogy hosszútávú projekt lesz nálad az edzés. Az ilyen embereknél szokott az lenni, hogy X hónapig járnak, aztán Y hónapig nem, majd X hónapig megint járnak, aztán Y hónapig megint nem. De ne legyen így, hajrá, jó fejlődést kívánok!

A koffeinmentes pre-workoutok gyakorlatilag semmit nem dobnak, a koffein alapú pre-workoutok pedig nem hiszem, hogy egy 17 éves gyerek számára ajánlatosak. Ráadásul pont nem a pre-workouton fog múlni a kedved. Attól még, mert a koffein jól felnyomja a pulzusod, attól még nem fertőzi meg az agyadat, és nem módosítja a tudásod annak irányába, hogy neked megjöjjön a kedved az edzéshez. Tényleg az a baj, hogy aki már 17 évesen pre-workoutot és motivációs videót igényel ahhoz, hogy lemenjen mell-bicepszezni, az hol látja magát és a fizikumát 27 évesen?

2022. júl. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én általában ha ilyen van iszok egy kólát és már attól jobban vagyok. Rosszabb esetben egy zero hell-t. Fölösleges a pre-workout főleg szerintem ilyen fiatalon :D.

17/F

2022. júl. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18 alatt nem ajánlják, próbálkozni viszont lehet vele, de rendszeres szedést nem javaslom. ha minden más rendben nem fog ártani 1-2x
2022. júl. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!