Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi értelme ilyen hosszú...

Mi értelme ilyen hosszú edzőcuccban edzeni konditeremben?

Figyelt kérdés

[link]


Sok férfin látok ilyet, van olyan aki hosszúujjú pólót is hord ez mellé.


Miért jó ez? 28 fok van a teremben kb..



2022. aug. 8. 12:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem teljesen mindegy? Ebben érzi komfortosan magát, ebben kényelmes neki, ennyi.. Irigylem, hogy ilyen problémái vannak az embereknek, hogy azzal foglalkoznak ki miben jár el edzeni.. :D
2022. aug. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem mindegy, mert kíváncsi vagyok rá.. rengeteg embert látok ilyenben. Én meg az olyan embereket imádom, amilyen te vagy :)) falusi bohóc
2022. aug. 8. 12:45
 3/16 anonim ***** válasza:
29%
Nincs Láb, ezzek takarják.
2022. aug. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Pl. hogy az izzadt bőrével nem ér hozzá a gépekhez. Illetve az ő bőre sem érintkezik mások otthagyott mintáival.
2022. aug. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Pl nem csöpög mindenfele az izzadság, mert a ruha felfogja. A másik oldalról: nem a csupasz bőre ér hozzá a mások által összeizzadt gépekhez.
2022. aug. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Egy kicsit lehet hogy jobban érzed benne a tested. Nekem is kene egy ilyen
2022. aug. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Hol lehet ilyet kapni?
2022. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

Én is télen-nyáron ilyenben vagyok srácként. Annyi hogy nem veszek rá rövidnadrágot, hanem csak úgy magában hordom a hosszút egy rövidujjú feszülős sportpólóval.

És azért vagyok hosszú nadrágban mert utálok hozzáérni mások után az összeizzadt gépekhez, és én sem akarom más előtt összeizzadni. Ezekből a vékonyabb anyagúak egyáltalán nem melegek, simán elvagyok bennük, kényelmes komfortos, ahogy gyorsan szárad.

2022. aug. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%
Na ezt a harisnyaszerű cicagatyát 1 másodpercig nem bírnám magamon.
2022. aug. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

#9

Ez a harisnyaszerű cicagatya egy spandex sportnadrág, a maga minden előnyével. Meglepődnél hogy milyen jó benne lenni, ha egyszer kipróbálnád. Én ezeknél kényelmesebbet és komfortosabbat még nem találtam. És nem csak edzéshez jó, hanem bármi más sportoláshoz vagy szabadidő eltöltéshez is. Én egész nap tök jól elvagyok benne, jobb mint egy mackóalsó otthonra is.

2022. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!