Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Itt van az ősz, kezdődhet a...

Itt van az ősz, kezdődhet a feltömegelés?

Figyelt kérdés

Ti is kezditek a tömegnövelést? Én most kezdem, úgy nagyjából márciusig fog tartani.

22f, 174 cm 83 kg. Innen indulok. A cél kb 95kg lesz, majd onnan június közepére beszáradni (június végén megyünk egyiptomba).


3700 kcal-al kezdem, pihenőnapokon minimálisan csökkentett CH-val, láb és hát napon magas CH-val.


Ti is tömegeltek? Hány kg vagytok? Mi a cél?



2022. szept. 3. 13:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Beszáradni🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Menő vagy bástya! Ugyan nem tudom, ezeket ki kérdezte, vagy kit érdekel, de köszönjük, hogy megosztottad velünk korszakalkotó céljaidat.🤣
2022. szept. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Fu geccccc


Rendesen déjà vu-m lett. Mintha 2001-ben olvasnék épp valami gyúrós fórumot xd


"feltömegelés"

"beszáradás"

"alacsony magas CH"


Áruld már el natúr hobbistaként te mit akarsz száradgatni meg fel/ki/be tömegelgetni?


174cm 83kg mellett amúgy sem tudom hova akarsz még több mint 10 kilót magadra pakolni. Tavasszal meg jön 20kg-s beszáradás vagy mi?


174 cm-hez jó hogy nem már 110kg-ra kell felhízlalnod magad. Kötözött sonkaként mész majd egyiptomba? xd

2022. szept. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Ülj le oszt járkáljá.
2022. szept. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Lazy Lover ***** válasza:
26%
Jah csak eljön a nyár le is fogyok a meleg miatt sajnos ez ilyen sport
2022. szept. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
3 es fel honapnalatt 95 kilorol,nem fogdz"beszáradni" natiralban.😁 Amugy is,feleslege,ugyanannyibizom feljon akkor is,ha nem hizol be,es aztan nem kell szenvedniadni a fogyassal
2022. szept. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Kivel mész Egyiptomba? Ugye 22 évesen már nem anyukádék visznek nyaralgatni?
2022. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Fejezzétek már be a profik majmolását. Ja, ők tömegelnek, de nem 3700 kcal-al hanem 13700-al. Te már attól beszáradnál ha csak végignéznéd, mit eszik egy Bereczki Krisztián vagy egy Kökény Béla - arról nem is beszélve amilyen gyógyszereket, és amilyen mennyiségben. Te naturálként hiába tömegelsz, mert amit felszedsz, annak a sokszorosát fogod elveszteni a szálkásításoddal. Ezeket nem a hobbi sportolóknak találták ki
2022. szept. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

De tényleg, mintha valami 15-20 évvel ezelőtti kondis fórumot olvasna az ember. Ugyanazok a kifejezések, ugyanaz a nulla tudás, ugyanaz a menő manó stílus.

Naturálban a tömegelés - szálkásítás nem működik. Ugyanis ha naturálban te leszálkásítasz, pulóverben a kutya meg nem fogja mondani rólad, hogy gyúrni jársz, de lehet, hogy pólóban sem.

2022. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

Én is ezt szeretném. 84-85 kg vagyok most, de 182 centihez, szóval az nem annyira masszív. Feltömegelnék 90 fölé, izom még mindenképp elférne... Sokak szerint nem vagyok vékony, de én annak tartom magam. Főleg hogy voltam már tavaly és azelőtt télen is 90+ kiló. De legelőször inkább azért, mert karanténban meghíztam. Azt egy évvel később már ment 15 szabályos húzódzkodás, más volt az arány.

21/F

2022. szept. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Lazy, te mindig azzal,jössz,hogy lefogysz nyáron. Sok a címerezés,vagy a dinnye pakolás,mi mi a fa..ert?😂
2022. szept. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!