Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehetséges ez, hogy így...

Hogy lehetséges ez, hogy így is tudok edzeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A napokban haverjaimmal azon elmélkedtünk, hogy hogy lehetséges az, hogy 0 kalóriával is tudok keményen edzeni?


Mármint, itt arra gondolok, hogy reggel semmi étvágyam, délelőtt sem, azaz az iskolában nem eszek semmit.


Délután 2ig vagyok iskolában, utána tudnék enni, de azt vettem észre, hogyha eszek edzés előtt (normális kajára gondoljatok, számolok minden kalóriát, makrót, szóval nem szemetet eszek), akkor sokkal gyengébben teljesítek.


Szóval egészen 5-6 óráig nem eszek semmit, viszont előtte pedig van energiám bőven leedzeni egy keményet.

Tényleg nem melegedni járok le a terembe, hanem edzeni. Minden szettem RPE 8-9, van progresszív túlterhelés, jönnek az eredmények is.


Csak furának tartom, hogy másnak kopog a szeme az éhségtől már délben, én meg simán lábazok egyet kaja nélkül még délután 3 órakor is, úgy, hogy nem vagyok éhes.


Mi lehet ennek az oka? Kell ennek tulajdonítanom jelentőséget?



2022. szept. 12. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mindenki működik ugyanúgy, van aki gazdagon reggelizik, van aki (mint pl. te), este kajál be. Tekintve hogy fejlődsz erőben és izomban is, hosszú távon nézve kielégítő tápanyagot kap a szervezeted, és csak ez a lényeg. Az ilyen este hat után nem eszek, napi 8-szor eszek dolgoknak nincs jelentősége. Ha a te gyomrodnak így jó akkor hajrá.
2022. szept. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BlodDrunk ***** válasza:
100%

Könnyen, a tested nem 2-3 orakban gondolkodik,hanem raktaroz,melyebben ne menjunk bele,de amikor szukseg van ra eloveszi a dolgokat!


Csak ugye a tapkieg gyartok meg stb pont az ellenkezot sulykoljak hogy 2-3orankent feherje kell meg miegymas mert izmot vesztesz stb de ez baromsag!!

Ha elozo nap ettel rendesen az boven kitart a kovetkezo napi etkezesekig,es akkor felhasznalja az elraktarozott tapanyagokat,amire kell,ha izom serul,azt regeneralja ha van eleg feherje meg tobb is epul :)

Az izmokbol ki urult dolgokat szepen visszatolti ha kevesebbet ettel akkor fogysz ha tobbet akkor megy zsirba is,ennyi.

Butan le irva kb

2022. szept. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!