Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy fog hatni a konditermekre...

Hogy fog hatni a konditermekre a jelenlegi gazdasági válság?

Figyelt kérdés

Megnövekedett bérletárak, megnövekedett kieg árak (már aki fogyaszt), 2x-es élelmiszerárak (idáig), és jönnek majd a tömeges elbocsátások is sajnos.



Szerintetek 10 átlagos terembejáróból hány fogja abbahagyni/szüneteltetni a terembe járást?



2022. szept. 19. 11:36
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Be fognak zárni idővel, mert nem tudják annyival megemelni a bérletek árát, ami fedezné a rezsit, mert akkor a kutya nem venné.
2022. szept. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
ahová én járok emeltek 3k-t, azért csökkent a létszám, pedig még nem is az a brutális ár, 17k/hó.
2022. szept. 19. 11:47
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Kis városban lakok, ahol mindösszesen 2 terem van. És nem túl gazdag település, szóval olyan nagyon nem tudnak nálunk árat emelni, ha azt szeretnék, hogy vendég is legyen. A többség pedig szerintem nem fog átutazni máshova, szóval ha mindkét terem bezár, akkor cumi van.
2022. szept. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
15%

Én 3 típust látok itt.

- Izomagy, aki inkább éhen döglik, de jönni fog.

- Egészségügyi dolgok miatt járók. Ők talán lekopnak majd.

- Meló miatt sportolók. Őrök, zsaruk, Durvák,... nekik muszáj jönni, meg sokuknak fizetik.


A FŰTÉS, na az lesz a spórolós.

2022. szept. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

A terbe jarok negyede-harmada el fogja hagyni az edzoterembe jarast.

A termek pedig elso korben a nyitvatartassal fognak sporolni. Aki eddig 0-24-es volt, 6-10-ig lesz. Aki eddig 6-10-ig volt az 10-9-ig lesz nyitva, stb.

2022. szept. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
aki 10kor nyitna sztem kapásból elveszíti a vendégek 1/3át
2022. szept. 19. 14:19
 7/34 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem egy-két hónapon belül tényleg csak azok fognak konditerembe járni, akiknek ez a sport fontos, alapvető hobbijuk, az életük része, céljaik vannak. Azok a csajszik, akik csak formás popsit akarnak, meg azok a csávók, akik csak kerek bicepszet szeretnének instagramra, azok le fognak kopni elég hamar. A gond az, hogy utóbbiak sokkal többen vannak, mint az ambiciózus sportolók, ezért a konditermek is az utóbbira építenek, átaluk tartják fent magukat. Ha ez a rohadt széles réteg lekopik, akkor a maradék maroknyi elhivatott egyénből nem fogja tudni kihozni a megemelkedett költségeket a tulaj, úgyhogy tömegesen fognak becsukni termek, van egy olyan érzésem.

Én a koronavírus első hullámában relizáltam, hogy ez a helyzet ennél minden évben csak rosszabb lesz (eddig igazam van), úgyhogy kicsengettem 300 ezer forintot, és vásároltam itthonra edzőpadot, állítható állványt, rudat és 250 kilónyi súlytárcsát, úgyhogy amíg a Föld el nem pusztul, addig én a lakásomban tudom végezni az erőemelést, és megúszom a hazai fitneszkultúra hanyatlását.

2022. szept. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
88%
Ha drasztikusan megemelik a bérlet árakat, sokkal többen fognak otthon edzeni, vagy kondi parkokban saját súllyal, a divat kondisok meg abbahagyják.
2022. szept. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

# Harmadat nem, de 10-en %-at igen. A reggel edzok egy resze majd megy maskor, egy resze abbahagyja. Viszont az uzemeltetesi koltseg drasztikusan csokken.

Tovabba nem mindegy a felhasznalok osszetetele. Jellemzoen azok jarnak reggel 6-8 fele edzeni, akik otthon vagy irodaban dolgoznak, vagy egyetemi tanulok. Fovarosban relative sokan. Videken mas a helyzet, reggel alig lezeng valaki.

2022. szept. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem a tápkieg piac is rendesen meg fog reccsenni. Nehezen tudom legalábbis elképzeni, hogy a 120 ezres gázszámla mellé valaki fehérjeporokat, fos kreatinokat, hulladék tömegnövelőket, kamu aminosavakat rendelgessen.

A pár tízezer online személyi kócs meg ülhet be valami másik gyorstalpalóra. Mondjuk az eddig is kisebb rejtély volt, hogy a sok szefós miért fizet a mintaedzéstervekért.


Szerintem a tápkieg piac, online edzés, egyéb online bullshit tartalmak sínlik meg először a dolgokat.


Konditerembe szerintem azért fog járni a többség, rengetegen alapból céges bérlet révén járnak stb. Nálunk pl nem is drágult a bérlet eddig.

Kaja.. hát ha szemetet eszel az még így is kb drágább. 2 sajtos sonkás croassint van már 800 Ft a lidl-ben xdddd

2022. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!