Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy fog hatni a konditermekre...

Hogy fog hatni a konditermekre a jelenlegi gazdasági válság?

Figyelt kérdés

Megnövekedett bérletárak, megnövekedett kieg árak (már aki fogyaszt), 2x-es élelmiszerárak (idáig), és jönnek majd a tömeges elbocsátások is sajnos.



Szerintetek 10 átlagos terembejáróból hány fogja abbahagyni/szüneteltetni a terembe járást?



2022. szept. 19. 11:36
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
44%

20

Lehet, hogy te nem hagyod ott. Sok nagycsaládos meg majd inkább a 200 ezres rezsit fizeti be, nem a kondibérletet veszi.

2022. szept. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
#21 nyilván. Nagyon szomorú, hogy ilyen helyzetet élünk meg :(
2022. szept. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Most biztos mindenki nekem esik, de az átlag nő ha elmegy kocogni egyet, meg csinál otthon pár gugolást, már tök jó formát elérhet, mivel egy nőtől senki nem várja el, hogy izmos legyen olyan szinten.


Egy férfinál már más a helyzet, vagy bevásárolsz többszázezerért erőkeretet meg súlyokat, ha van egy szabad szobád (bár akinek nincs 20k-ja bérletre, nem hinném hogy lesz ezekre), máskülönben nehéz egy jól kinéző fizikumot összehozni.

2022. szept. 20. 11:59
 24/34 anonim ***** válasza:
76%
#23 ez a tipikus “mindenki másnak könnyű, csak nekem nehéz” mentalitás. Ha én nőként csak kocognék meg otthon bohóckodnék valami tornavideóra, akkor sehogy se néznék ki, elől deszka hátul léc lennék. Nekem kell a kondi, hogy legyen valami formám, szóval ne hidd azt, hogy a nőknek olyan könnyű.
2022. szept. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
74%
Naturálban az egyetlen reális és vállalható célkitűzés, ha szeretnél egy esztétikus és erős fizikumot, továbbá egy egészséges testzsírt. Ezt otthon is meg lehet valósítani, a tested nem nézi, hogy a súlyok konditerembe emelkednek, vagy otthon a nappaliban. Viszont az tény, hogy egy 250-350 ezret simán rá kell szánni arra, ha te otthoni körülmények között hosszútávú progressziót akarsz fenntartani. Nyilván két darab decathlonos kézisúlyzóval hosszútávú fejlődés nem érhető el.
2022. szept. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a termek "sporolni" fognak itt-ott. El tudom kepzelni, hogy nem fogunk olyan lengen oltozni, mint most. Esetleg a terem rovidebb ideig tart nyitva.



------



"Most biztos mindenki nekem esik, de az átlag nő ha elmegy kocogni egyet, meg csinál otthon pár gugolást, már tök jó formát elérhet"


Nem esek neked, csak nem ertek egyet. Az atlag nonek - tetsziknemtetszik - nincs jo alakja, ennyitol.

2022. szept. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
A nőknél is ugyan úgy testtípustól függ mint a másik nemnél. Van akivel elkezdtem az edzésről beszélgetni, mert olyan combja, vállai és feneke volt hogy feltételeztem rendszeresen jár. Teljesen hülyének nézett, soha sem volt edzőteremben, nem is sportol semmit. Van aki pedig heti kettőször guggol 50-70kg között, még sem rajzolódik ki az izomzata a relatíve alacsony testzsír mellett, egyszerűen nem látszik rajta, hogy sportol.
2022. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
60%
Biztos, hogy sok terem fog bezárni, főleg a kisebbek. A nagy fancy termek , ahová alapból drága a bérlet, nem fogják annyira megérezni. Az ő célközönségüket kevésbé érinti a válság. Max korlátozzák a szauna nyitvatartási idejét és egy fokkal lejjebb tekerik a termosztátot.
2022. szept. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Nem lesz olyan tomeg. Par biztos be is zar vagy sporolosra veszi
2022. szept. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
68%
Én nagyon remélem, hogy jelentősen megcsappan majd a létszám. Annyit 90% hogy nem fog emelkedni a bérletár, hogy én ne tudjak menni. De hiába edzem mp4 el, baromira zavar a sok röhögcsélő telefont bambuló alig edző figura. Egyrészt mert alapból irritáló, másrészt meg foglalják a jó kis gépeket mellé. Az ilyen alakok remélem, hogy kihullanak.
2022. szept. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!