Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy fog hatni a konditermekre...

Hogy fog hatni a konditermekre a jelenlegi gazdasági válság?

Figyelt kérdés

Megnövekedett bérletárak, megnövekedett kieg árak (már aki fogyaszt), 2x-es élelmiszerárak (idáig), és jönnek majd a tömeges elbocsátások is sajnos.



Szerintetek 10 átlagos terembejáróból hány fogja abbahagyni/szüneteltetni a terembe járást?



2022. szept. 19. 11:36
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

"Szerintem a tápkieg piac is rendesen meg fog reccsenni. Nehezen tudom legalábbis elképzeni, hogy a 120 ezres gázszámla mellé valaki fehérjeporokat, fos kreatinokat, hulladék tömegnövelőket, kamu aminosavakat rendelgessen.


A pár tízezer online személyi kócs meg ülhet be valami másik gyorstalpalóra. Mondjuk az eddig is kisebb rejtély volt, hogy a sok szefós miért fizet a mintaedzéstervekért.


Szerintem a tápkieg piac, online edzés, egyéb online bullshit tartalmak sínlik meg először a dolgokat.


Konditerembe szerintem azért fog járni a többség, rengetegen alapból céges bérlet révén járnak stb. Nálunk pl nem is drágult a bérlet eddig.


Kaja.. hát ha szemetet eszel az még így is kb drágább. 2 sajtos sonkás croassint van már 800 Ft a lidl-ben xdddd"


Az jó is lenne, ha megreccsenne. Eleve abból éltek, hogy átverték az embereket. Megérdemelnék, hogy jól megszívják, ha már eddig tolták az átbacást.

2022. szept. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

30: ha kihullik az a réteg, a vendégek kb 60%-a, akkor te nem nagyon fogsz már empénéggyel zenélgetni, mivel bezárnak a termek.


Plusz ha ekkora profi vagy, minek kellenek neked csili-vili gépek? :)

2022. szept. 25. 08:23
 33/34 anonim ***** válasza:

"30: ha kihullik az a réteg, a vendégek kb 60%-a, akkor te nem nagyon fogsz már empénéggyel zenélgetni, mivel bezárnak a termek.


Plusz ha ekkora profi vagy, minek kellenek neked csili-vili gépek? :)"


A zavaró emberek között is vannak fokozatok. Van aki csak kicsit trécsel de amúgy edz és nem idegesítő de van aki megfelelő beszélőtárs mellett felrobbantja a termet. Nyilván én azt akarom, hogy az ilyen felrobbantás (idézőjelben) szűnjön meg. Ha ez megszűnne, még nem biztos, hogy bezárna a terem. Van egy pont, ameddig nyitva maradnak csak nem tudom, hogy az mikor jön el. Ez nyilván minden teremnél így van. Meg persze az is jó lenne, ha nem kéne ezentúl teli teremben edzeni.


Érzem a gúnyt a hozzászólásodban kérdező Úr, de azért az világos, hogy azt akarom, hogy nagyobb nyugalomban és kellemesebb körülmények közt tudjam le az edzést. Azt nem tudom, hogy mit értesz csilivili gépek alatt, Nekem normális, kényelmes gépek kellenek, amikkel át tudom mozgatni magam. Milyen csilivili gépekre gondolsz?


A tápkieg ipar meg nettó átbaszás, zárjon is be néhány. Bár valamennyi fehérjeport én is iszom de csak a kényelmi funkciója miatt, ettől még maga az ipar átveréseken alapul.

2022. szept. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

tápkieg iparral egyetértek.


Ne érts félre, engem is zavar újgazdagék nyálverése, meg ilyenek..


Ezért hallgatok zenét végig a fülhallgatómmal, illetve senkivel nem állok le haverkodni.

2022. szept. 25. 12:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!