Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hétfőn voltam konditeremben...

Hétfőn voltam konditeremben és lehet túl terheltetem magam. Vagy mi ez? Csak sima izom láz? Ami abból adódik hogy most csináltam ilyet először és túl sok lett a mennyiség meg a súly?

Figyelt kérdés

Haverom elhívott konditerembe mondtam jól van menjünk. Most voltam életemben először. Megmutatott pár dolgot hogy mit hogy kell. A végére jól elfáradtam de ha kellett volna még bírtam volna folytatni. Haza indultunk minden tök jó volt még frissebbnek is éreztem magam a megszokottnál aztán másnap mikor felkeltem hogy induljak suliba borzasztó fájdalom volt a karomban. Nem is bírtam kinyújtani még a ruháimat is segíteni kellett rámadni. Mikor haza értem utána néztem pár dolognak de igazából semmi értelmeset nem találtam csak magukat a fájó izmokat sikerült meglelni.

[link] itt a teres minor és teres major fáj de csak úgy mintha normális izomláz lenne

[link] ezen viszont a sárga rész annyira fáj ha megpróbálom kinyújtani a kezem nem is bírom (ha kinyújtom a jobb karom akkor a belső rész kőkemény lesz ha a balt akkor meg az egész) (jobb kezes vagyok)



2018. jan. 16. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Haha :D :D Nekem ugyanez volt az elsőnél!

Edzővel voltam 1 órát, pár gépet megmutatott, csináltam is rendesen, nem éreztem semmit akkor még. Hazamentem és kifestettem az előszobát (én hülye), kutya bajom sem volt. Lementem boltba, friss voltam, jöttem-mentem aznap.

Aztán éjjel arra ébredtem, hogy nem tudok megfordulni annyira fáj minden izmom :D Rendesen matekozni kellett az ágyban, hogyan kéne a hátamról oldalra fordulni. Reggel úgy tudtam felállni, hogy fogtam a szekrényt és próbáltam kinyújtani a lábaimat és lépkedni.... És ez 2 napig így ment. Azt hittem beszrok... De ez csak az elsőnél ilyen durva, utána már alig érzed!

36N

2018. jan. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hallod én elsőre úgy szétnyírtam a vádlim, hogy 2 napig bicegtem :D:D:D

Elmúlik!

2018. jan. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Izomlaz. 2-3 nap es elmulik.
2018. jan. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják DOMS-nak.

Ezt most pár napra beszívtad.

2018. jan. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Épp most jártam ugyanígy a megszokottnál hosszabb kihagyás után, csak velem egy átlagosnak tűnő lábedzés tette ugyanezt. Emellett iszonyatosan fáradtnak, leterheltnek éreztem magam néhány napig, gondolom az idenrendszerem is kifáradt mint a szar :D


Legközelebb kicsit csökkentsd a terhelést, bármennyire is úgy tűnik, hogy bírod, de aztán szépen hozzá fogsz szokni, ha folytatod az edzéseket, majd elmaradnak (vagy lecsökkennek) a nagyon durva izomlázak.

2018. jan. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes. Nem volt hozzászokva az izmod az ilyen terheléssel.

Magas víz, férjére és sok pihenés kell mint úgy álltalban.

2018. jan. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

könyöködnél az ínszalagod gyulladt be az izommal együtt

nyugi ez csak sima izomláz, ha lábazol először ugyan ez lesz

2018. jan. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!