Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Körülbelül 3 hete elkezdtem...

Körülbelül 3 hete elkezdtem edzeni fenékre, fél órás kemény popsi edzéseket tolok le szalaggal. Körülbelül 7 ilyen edzésen vagyok túl. Viszont az zavar, hogy nem minden edzés után van izomlazam. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Edzés közben és után is úgy érzem, hogy kiléptem ma is a konfortzonabol, garantált a fejlődés, de nem érzek semmit. Igyekszem az ideg-izom kapcsolatra is. Mi lehet a probléma?

2022. okt. 27. 10:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan zavar.. azert kell lemenni kondiba meg tartani egy etrendet. Ha nem ertesz hozza van rengetek edzo, de netes videokbol is tanulhatsz. Vagy most nem ertem mi a kerdes meg mit varsz 😀
2022. okt. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A probléma hogy 3 hét után elkezdesz elégedetlenkedni.

Majd szóljál fél év múlva hogy nem megy valami.

Ja és csak szalagos edzéssel nem lesz Balatoni Soundos popsi kiállítás!!

Ahhoz durván edzeni kell!A durván azt jelenti hogy nagy súlyokkal kell terhelni!!

A farizom a legnagyobb izomcsoport.Ennek megfelelően is kell terhelni ahhoz hogy valami látszódjon rajta!!

2022. nov. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!