Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bunkó vagyok, ha szólok a...

Bunkó vagyok, ha szólok a konditeremnek, hogy szerezzenek be nagyobb súlyokat?

Figyelt kérdés

2 teremben edzek, mivel kollégista vagyok. Hétköznap is máshol, illetve hétvégén is.


Mindkét teremben az a probléma, hogy az egyik teremben a legnagyobb kézisúlyzó 25kg, míg a másikban 26kg.


Tény, hogy nem járnak olyan emberek, akik akár ezeket is használnák, de nekem speciel 25kg és 26kg semmi..


Még talán vállból nyomásnál elég egy ideig, de ez is csak akkor, ha nagyon lassítom a gyakorlat kivitelezését.

Fekvenyomáshoz mondanom sem kell, hogy semmi ez a súly..


Az egyik teremben már megoldottam a problémát, mert addig nyaggattam a vezetőket, hogy legalább 2db súlyzórudat kerítsenek már (50mm átmérő) és erre pakoljak tárcsákat.


A másik teremben is ezt szeretném, hogy legyen, viszont elég rosszul érzem magam, hogy én kérek meg egy edzőtermet erre, már másodjára.


Sajnos más terembe nincs lehetőségem menni. Örülök, hogy ahová járok tanulni, ott van a városban konditerem. A hétvégi konditerem pedig egy köpésnyire van tőlem.


Mi erről a véleményetek? Veletek is előfordult már ilyen?



2022. dec. 10. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Akkor vegyél otthonra olyan cuccokat, amik megfelelnek az igényeidnek.
2022. dec. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
vagy járj máshova vagy vegyél magadnak.Vedd tudomásul ott ezt tudják biztosítani
2022. dec. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Na akkor, egy kis helyreigazítás:


Bőven van bevétele mindkét teremnek, de nem fejlesztenek semmit.

2022. dec. 10. 18:47
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
de ha nincs rá igény,téged leszámítva,minek vegyenek 50kilós kézisúlyzókat?
2022. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nem bunkóság, elvárható lenne hogy legyen elég súly. Nyomj rúddal fekve és vállból mielőtt nekiállsz súlyzóval, akkor már lehet, hogy elég fáradt leszel hozzá. Rúdhoz csak van elég súly...
2022. dec. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egy olyan teremben kezdtem el edzeni anno középsulisként edzeni, ahol 60 kilóig voltak kézisúlyzók. Maga volt a mennyország. Azóta sajnos alig voltam olyan teremben, ahol találni 30 kilónál nagyobbat. Ez ilyen. A termek legnagyobb része a nem a komolyabb erőedzést végző vékony réteget lövi be célközönségnek, hanem a széles társadalmat, akik lejönnek futópadozni, lábtolózni, felülésezni, gépeket csattogtatni, aztán megesznek a pultnál egy protein szeletet, megisznak egy BCAA koktélt, járnak két-három hónapig, aztán abbahagyják, majd egy év múlva megint újrakezdik két-három hónapra. Nekik rohadtul nincs szükségük 25 kilónál nagyobb kézisúlyzóra, te is tudod.

Nekem egyébként eszembe nem jutna kuncsorogni és lobbizni teremtulajoknál, hogy légyszike, vegyetek nekem felszerelést. Van olyan teremtulaj, akivel haverok vagyunk, de életemben rengeteg helyen edzettem már, ahol azt se tudtam, hogy ki a tulaj, semmilyen nexus nem volt közöttünk, ott biztosan nem lett volna pofám súlyzóért könyörögni. Ha neked van, akkor megpróbálhatod, gondolom nincsen vesztenivalód. Ha én tulaj lennék, aki az előbb említett széles társadalmat akarja kiszolgálni, akkor biztosan mondanám, hogy menj máshova, mert én nem egy ember igényeinek fogom alárendelni a profitom. Max akkor érezném a nyomást, ha az igény tömeges, de egy ember hiába jönne oda hozzám, nem igazán hiszem, hogy érdekelne.

2022. dec. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
vegyél 2 súlyzórudat aztán vidd el az edzéseidre és arra pakolhatsz súlyt
2022. dec. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs igény rá, nem fognak költeni.
2022. dec. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az szar menj mashova vagy marad a rud :/ ahova en jarok ott van 100as is (50eseknel nagyobbhoz meg nem nyultam 😃)
2022. dec. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem,de az sem mindegy hogy adod elő nekik. De építő tanácsként/javaslatként elmondhatod nekik. Én biztos fontolóra vennék egy ilyen jelzést (a helyükbe)...
2022. dec. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!