Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 150-200 kilót valódi naturálké...

150-200 kilót valódi naturálként soha nem fogsz fekvenyomni, így mondják. Ekkora súlyokhoz már tényleg szükség van Tesco-ra? (Kiegészítés lent.)

Figyelt kérdés

Kemikáliák nélkül évek alatt sem sikerülhet?


(Ha ehhez már kell a szer, akkor a testépítők nem csupán a versenyekre felkészített, kidolgozott külalak miatt szúrják magukat [feltételezem nem szennyezett szteroidokkal, hisz nekik ez nagyon nem mindegy], hanem ahhoz is kell a szer, hogy bizonyos súlyokkal képesek legyenek egyáltalán edzeni?)



2023. jan. 20. 18:50
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Csodás. Nem vettem észre, a mobilom javította, értelemszerűen annak kellett volna fent állnia, hogy "tényleg szükség van teszto-ra"? Tudom, így némileg humoros, de helyette inkább a kiírásra koncentráljatok.
2023. jan. 20. 18:55
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

Nyilván szteroidokat nemcsak az fehérjeszintézis fokozása végett használnak sportolók, hanem az erőszint növelése miatt. Nyilván vannak azok a súlyok, amikkel naturálon már lehetetlen dolgozni. Ergo te soha az életben nem fogsz olyan emberrel találkozni, aki naturálon 450 kilóval guggol, vagy 500 kilót húz fel, de a 150-200 kilós pont nem az a szint, ami naturálon ne menne ki, bár azért ez a tartomány egy rohadt széles spektrum, hiszen nagyon nem mindegy, hogy most akkor egy 150 kilós vagy egy 200 kilós nyomásról beszélünk. De amúgy rengeteg naturál erőemelő versenyző képes 150-200 kilós súlyokkal fekvenyomni, még hazai viszonylatban is. Egy 85-90 kilós testsúlyú erősportolónak már teljesen reális lehet 150 kiló fölötti súlyokba belenyomni. Nyilván nem pár hónap kondizás után, de az évek alatt ezt a szintet össze lehet hozni.

Én pl. soha az életemben még csak nem is gondolkodtam semmilyen gyógyszer használatán, mégis képes voltam kinyomni a 180 kilót. Igaz, hogy ez tíz évnyi edzésmúlttal, és mázsa fölötti behízott disznóként sikerült, ráadásul abba a maxolásba majdnem belehaltam, és hetekig kellett gyógytornászhoz járnom a csuklóm miatt, de kinyomtam, ilyen ez a fanatizmus.

"feltételezem nem szennyezett szteroidokkal, hisz nekik ez nagyon nem mindegy"

Nehogy azt hidd! Itt Kelet-Európában még a profi kártyás versenyzőknek is elképesztő komoly problémát okoz tiszta készítményhez jutni. Szerinted nekik nem ugyanazokat a csehországi zuglaborokban rozsdás fazékban kikevert felütött szarokat adják el a dealerek? Szerinted az összes bajnoknak van kontaktja svájci patikához? El ne hidd már!

2023. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Naturálként nem lehetetlen 150kg közel sem. Nyilván nem 1-2 év edzésmúlttal, hanem minimum 8-10-zel reális lehet.


De ez rengeteg mindentől függ. Nem mindegy, hogy valaki 120kgosan nyom ki 150-net, vagy 90kgosan.


A szennyezett szteroidokról meg annyit, hogy szinte majdnem mindenhol ugyanazt a borzalmas körülmények között összeöntött szutykot kapja mindenki. Ritka az, aki tényleg tiszta cuccot kap. Nagyon ritka, és mellé nagyon drága.

2023. jan. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Több olyan embert is ismerek személyesen, akiknek naturálban megvolt legalább 150 kiló fekvenyomásban. Nagyrészt ők nem is erőemelők, csak elég nagy a testsúlyuk (90-110 kiló), illetve régóta sportolnak (legalább 20 év edzésmúlt).
2023. jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%
150 még lehet jó genetikával, de 200- ról ne is álmodj
2023. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
39%

Sziasztok!

Full natural lifetime hobbitestépítő vagyok.

Offseason kb 115-120 kg vagyok.Mivel anyagilag megengedhetem elég sokat költök táplálékkiegészítőkre.

Fekve 150 kg kimegy 6-8 ismétléssel.

Felhúzás 200 kg 8szor megy.

Kémiai laborokat én is kerülöm.

2023. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
Kár hogy kijavítottad, már akartam is írni, hogy itt már csak a teszkós csirkemell segíthet.
2023. jan. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A 150 kilós fekvenyomás összejöhet nturálban, igaz nem mindenkinek.
2023. jan. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem 130x2 volt a max a 70kgmmal.. szoval siman lehetseges
2023. jan. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
El lehet érni, idő meg tudás kérése. Nyilván a mai fitness trendet követve: "pumpálgassunk kis súllyal komfortzónán belül" senki sem fog komoly eredményeket elérni. Kemény edzéssel viszont igen csak több idő lesz mint cuccal
2023. jan. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!