Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért maradok skinny fat, ha...

Miért maradok skinny fat, ha figyelek szinte mindenre?

Figyelt kérdés

190 cm vagyok, 27 éves, reggel wc után 83.8 kg. Már edzek egy ideje, heti 4x kb, nagy súlyokkal, kifulladásig, edzés végén futni is szoktam, így durván 2 óra az edzés. Utána szauna.

Kajálni reggel zabpelyhet szoktam, mindenféle magvakkal, dióval, fehérjeporral. Most épp rakott karfiolt ettem sok hússal edzés előtt, edzés után tojásrántottát sok zöldséggel. Gyakran eszem gyrost is, sok zöldség, rizs, hús. Igazából mindig tele szoktam lenni, nem tudnék többet enni. Edzés után is iszom Carnivor tömegnövelőt, amiben bcaa, glutamin, kreatin is van.

Nem értem azt, hogy egy 18 évesnek hogy lehet nagy válla és karja, amikor nekem vékonyabbnak tűnik, nem néz ki izmosan. Ráadásul neki alig van hasi hája, nekem meg rendesen nagy belem van, pedig edzek rendesen, odafigyelek a kajára. Elolvastam már rengeteg cikket. Nincs stresszes életem, alszom eleget, nem iszom alkoholt.

2 éve voltam még foodtesten, ott mondjuk kijött, hogy a tojásfehérjére, kazeinre, gliadinra érzékeny vagyok. De nincs bajom, ha tejsavós dolgot eszem/iszom, egyébként azóta gyakrabban iszom rizsfehérjét vagy marhafejérjét is, tejből is rizstejet iszom. Tojás után sincs bajom.

Úgy érzem magam, hogy eljárok sokat edzeni, iszom a porokat, figyelek mindenre, de mégse izmosodnék úgy, ahogy kellene, és még a hasam is zsíros.

Tényleg full teleeszem magam, nem is értem hogy valaki hogy tud akkora benga állat lenni, és még úgy is kockás a hasa, annak mennyit kell zabálnia, meg hogy nem hájas.

Tényleg arra tudok gondolni, hogy ez genetika vagy felszívódási zavarom van. Valami azért látszódik rajtam, hogy kicsit edzegetek, de nagyon hájas a hasam ahhoz képest.



2023. febr. 15. 11:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A gondom nem azzal van, hogy nem növök, mert valamennyit a karom is a sok edzés és tömegnövelés hatására, a gond azzal van, hogy leginkább a hasam térfogata nő meg, míg másnak nem.
2023. febr. 16. 22:39
 12/14 anonim ***** válasza:
Hat akkor ott pedig kaja meg edzes gond lesz
2023. febr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

2# Azért azt hozzá kell tenni, hogy edzésnél sokat kell enni, Én 2 hónap után jöttem rá, hogy oké oké edzek de minimális a fejlődés, aztán így először mindent megettem a hűtőből aztán látszott kb még 2 hónap után az eredmény, nem azzal van a probléma, hogy ennyit eszik, hanem, hogy mit.


Kérdező, hagysz elég időt a regenerációra?


Az a baj, hogy sokan, túlterhelik magukat aminek semmi értelme, ne azt csináld , hogy egy gyakorlatból csinálsz 10-15 sorozatot, 20-30al sorozatonként hanem mondjuk, 5 sorozatot 10-15-el és ne rögtön max súllyal hanem amennyit bírsz és még pont kényelmesen tudod végezni. Láttam már olyat, hogy ínszalagszakadás lett a vége mert azt hitte a több jobb.



A hozzáállás is fontos sőt a legfontosabb, ez egy rohadt hosszú folyamat fejbe ezt el kell fogadni és motivált leszel, szeretni fogsz oda járni, nem erőlködésből, így a gyakorlatokat is jobban végzed.


Én pl fiú létemre 17 évesen 54 kilómmal bementem, első nap oda jött egy csávó, mert nem tudtam mit kell a géppel csinálni, beszélgettünk és mondta amit most írtam: Ez egy hosszú folyamat, csak azért mert most kezded nem néznek ki, ne erőlködj mindenki így kezdte.


Találj egy motivációt de ne azt, hogy másoknak megfelelj, mert MAGADNAK felelj meg.

2023. szept. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Miota edzel? Napi makrok?
2023. szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!