Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi lehet a testzsír...

Mennyi lehet a testzsír százalékom?

Figyelt kérdés

2 héte kiírtam egy kérdést: https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__121..


Ahol azt írták, hogy kb. 25% körül lehet a testzsírom.

Azóta már szálkásítok, sikerült is leadni a súlyomból.


Kíváncsi vagyok, mert enyhén látszódik a hasizom körvonala, illetve annyira "kövérnek" sem látszok, így kétlem, hogy 25%-on lennék.

Rosszul lett megtippelve a 2 héttel ezelőtti kérdésnél, vagy pedig sikerült ennyit fogynom, esetleg csak én látom azt hogy szálkásabb vagyok mint 2 héttel ezelőtt?

[link]

[link]



2023. febr. 16. 10:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%
Tök jogos a #10 kérdése. Versenyzel? Ha nem, miért akarsz száraz lenni, mert a gyk-s agyhalott trollok azt mondták, az a menő? Ha esik a tzs százalékod csökken a libidód is, csak szólok.
2023. febr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%

#7-es vagyok nem tudom miért lettem lepontozva a sok konditermet sosem látott miért pontozott le,de mi Inbody gépet használunk a klinikán a diabéteszeseknek.

De nyilván ti jobban tudjátok idióták mint mi EÜ-sök...

2023. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
47%

#12

Azért lettél lepontozva, amiért kb. mindenki az előző oldalon, mert sok gyengeelméjű barom hobbiból jár ide lepontozni.

Vagy kizárólag Dietgainz az istenük és csak az a szent nekik, amit az a barom mond.

2023. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Darius- ***** válasza:
12- Mindenképp 25 alatt kell legyen, igy neked van igazad, fuggetlenul attol ki ir-pontoz és hany profillal, nem fontos ez.
2023. febr. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!