Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az csak nálam van így, hogy...

Az csak nálam van így, hogy kb 4-5 hónap folyamatos edzés után mindig beáll/fáj a hátam, derekam, nyakam? Ez miatt 4-5 havonta el kell járnom masszőrhöz, csontkovácshoz, aki rendbehozza mindig.

Figyelt kérdés

2023. máj. 1. 10:02
 1/5 anonim válasza:
100%
Vagy rosszul csinálsz feladatokat vagy nem nyújtassz eleget. És fontos a bemelegítés. Menj személy edzőhöz lehet biztonságosabb lenne.
2023. máj. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ez kinél van így, azt nem tudom, de ha neked 4 havonta akkora fájdalom jelentkezik valamely testrészedben, izületedben, hogy azzal szakemberhez kell fordulnod, akkor értelemszerűen valamit nem jól csinálsz. Bemelegítés, nyújtás, mobilizáció, hengerezés, szabályos gyakorlatvégrehajtás, okos programozás, regeneráció?
2023. máj. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pedig csak heti 2 alkalommal edzek teljes testet. 3-4 naponta 1 edzésem van.
2023. máj. 1. 13:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem a felosztáson múlik az ilyesmi. Az előző két kommentben olvastad a felosztást, mint szempontot? Kit érdekel a felosztás és az edzésbontás? Bemelegítés, nyújtás, mobilizáció, hengerezés, szabályos gyakorlatvégrehajtás, okos programozás, regeneráció?
2023. máj. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már 5 éve edzek, sosem volt bajom. Nyújtozkodok előtte is utána is
2023. máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!