Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítőknek miért nem tud...

A testépítőknek miért nem tud kocka hasuk lenni?

Figyelt kérdés

Több fizikai munkásnak van kocka hasa mint testépítőnek.

Ez miért van így?


2023. jún. 4. 18:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ezt túlragozni ilyen amolyan insta képekkel meg celebkedésekkel.

Menj ki az emberek közé es nezz szét!!Láthatod a sívár valósagot.

Nem kell hogy izomkolosszus legyél egy hústorony.Egy szolíd forma is kiemelkedik a tömegből.Ha jobban megnézed pld a strandfelhozatalt ,akkor lathatod a szomorú vakóságot.Az emberek kb 70%a kvára semmit nem mozog ,es ugy fest mint egy zsák fos.A többiből abból a 30%ból ,aki valamit mozog, kb 15% százalék se, akiről elmondható hogy aránylag hetköznapiasan izmos,fitt,aranyos,fiatalos vagy hívd ahogy akarod testalkatú.

Abból is lesztek jóeséllyel 4 en ,akin látszik hogy nem pinpongozik ,vagy fut, hanem mondjuk pár éve súlyokkal edz ,helyesen betartva az etrendet edzést pihenést.

Szval nem kell itt bajnoki szintet elérni ahhoz, hogy a strandon utánnadnézzenek!!

Nem mintha aez lenne a lényeg hanem érzékeltetve azt,hogy nagyon ritka az izmos testalkat a hétköznapi emberek között,ezért feltúnő fog lenni.

2023. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"Nem leszólok senkit, épp ellenkezőleg, zavar az, hogy csak a jó genetikájúak kapják az összes dicséretet holott egy tök átlagos inas srác lehet 10x annyi munkát is órát belerakott. Mégsem nézik ki belőle."


- Sajnos (vagy nem sajnos) ez így van,írtam is. Ha ez frusztrál téged akkor érdemes megválogatni a konditermet ahová jársz, ha úgy érzed hogy kinéznek onnan téged. Mind az agyonkoxoltaktól és mind kezdőktől is megbotránkoztató ha az egyik a másik kinézetét lenézi.

Az ilyenek általában nem edzeni mennek le, hanem hogy méregessék a másikat. Eléggé kisebbségi szokás ez. A teremben edzeni kell és nem másokkal foglalkozni.

Egyszerűen le kell szarni. Anno nekem is mondták "haverok" hogy szarul nézek ki. Megkérdeztem,miért búza vagy hogy az én testemet bámulod? Na onnantól kezdve kuss volt :D

2023. jún. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
51%
A testepitoknek akkor van kockas hasuk amikor akarjak. A tzsn mulik nem izomtomegen. A melosok inkabb csak vekonyak, azert "szalkasak" (Bar en foleg csak sorhasut latok). Minden sportban szamit a genetika, de az atlagbol ki lehet tunni barkinek par ev kemeny edzessel es tudatos eletmoddal.
2023. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!