Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek lehet látható...

Szerintetek lehet látható eredménye 6 héten belül, ha…? 25/l

Figyelt kérdés

Heti 5-ször járok kondiba, ebből 2-3 láb/fenék, 1 felsőtest edzés, és 1 kardió.

Tudom hogy egy jó forma évek kérdése, de nem tudom számít-e, hogy régen versenyúszó voltam, szóval van egy “jó alapom”, alapvetően sportos az alkatom pedig utóbbi időben nagyon elhanyagoltam az edzést. Testalkatom nem túl vékony, de nem is vagyok elhízásra hajlamos, lábra/fenékre hízó típus vagyok, alapvetően izmosabb combokkal és “vastagabb” izületekkel megáldva.



2023. jún. 27. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Egy pici lehet, de ahogy ezzel te is tisztában vagy nem leszel kétszer akkora.
2023. jún. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

"Heti 5-ször járok kondiba, ebből 2-3 láb/fenék, 1 felsőtest edzés, és 1 kardió"

Ez nulla információ, plusz egyből le lehet vágni, hogy egyelőre nem sokat tudsz az edzéselméletről és a sporttáplálkozásról, ettől függetlenül 6 hét alatt biztos lehet szemmel is látható eredményt elérni, csak az valójában molyfing lesz, de lehet.

2023. jún. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Fogyásnál lehet elérni szemmel látható eredményt viszonylag rövid idő alatt, viszont az izomépítés egy baromi lassú folyamat és években kell gondolkodni, nem 6-8-12 hétekben.
2023. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

6 hét arra elegendő, hogy elkezdj valamit. Motivációnak nézd meg őt: [link]

Szintén úszó volt, nem is akármilyen, majd más lett fontosabb a sportnál. Utána elkezdett ismét edzeni, de most már nem úszásban és bikini-fitnesz világbajnok lett.

2023. jún. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Van kép? :D


Amúgy visszajöhet valamennyi a régebbi izomból mivel korábban már sportoltál (= izommemória).


3 lábedzés amúgy még soknak is tűnik, vagy 4x menj, vagy ha 5x akkor abból 2 alsó és 2 felsőtest..

2023. jún. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

attól függ mi a cél

ha fogyni szeretnél 6hét alatt ellehet érni látványos eredményeket, ha izmot építeni akkor nem.

2023. jún. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
74%

6 het alatt én simán fogyok 10 kilót ha éppen kell, de akkor az edzés mellé diétát is tartok.

Mit jelent az hogy valakinek vastagabb az ízülete? Én 12 évig szertornasz voltam ebből kifolyólag alacsony vagyok és izmos... nagy a vadlim és erős a vállam.. akkora a hátam mint egy lónak... A fenekem lapos.. a mellem kicsi. 🤦 innen szép nyerni..

2023. jún. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!