Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ennek a srácnak hány százalék...

Ennek a srácnak hány százalék lehet a testzsírszázaléka?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert nagy dilemmában vagyok, hogy szálkásítsak-e még tovább (171cm 71kg), vagy mehetne-e a lassú izomépítés.


A sráccal megegyezik a testzsírszázalékunk (sőt, nekem szerintem 2-3%-kal alacsonyabb is elnézve a képeit. Sokkal erezettebb vagyok, mint Ő, de legyünk szigorúak, mondjuk azt, hogy teljesen egyezik a testzsírszázalékunk), illetve még a magasságunk is.


Mit gondoltok, ilyen testzsírszázalékon van értelme elkezdeni a lassú izomépítést (lassú alatt a havi +0.5kg-ot értem), vagy még lejjebb kell mennem?


[link]



2023. júl. 19. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Hát, ez az ember borzalmasan néz ki.
2023. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem védeni szeretném, de 2 éve edz, vékonyként kezdte, magához mérten rohadt sokat fejlődött ennyi idő alatt. 2 év ebben a sportban semmi. 2 év alatt rohadt sokat fejlődött egyébként. Vagy Te egyből izmosan mentél a terembe edzeni?


[link]

2023. júl. 19. 16:16
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
10-15% között valahol, én nem vinném lejjebb, ekkora izomtömegnél hiába alacsony a tzs, nem néz ki jól összességében annyira.
2023. júl. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Naturálban ennél szálkásabbnak múgy se nagyon lehet lenni, építs izomot.
2023. júl. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem 14-15 körül lehet az izomdefiníciói alapján.


Erezettség nagyban függ attól hogy mikor készítette valaki a videót. Ha egyből edzés után, közbe akkor jobban fog látszani. Másrészt az eresedés is genetika kérdése, minél közelebb van az ér a bőrfelszínhez annál jobban lehet látni.

2023. júl. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%

Nem tudom de ez sovány.Nincs izomtömeg,hiába száraz..Ehhez nem kell edzőterembe menni.Kijársz bringázni,futni vagy focizni,kevesebb calóriával oszt ennyi.

Inkább legyen az ember fedettebb de legyen már rajta valami értékelhető izom is sztem!

Nem tom mit van egy csomó ember bexarva azon, hogy nem bordás meg elég érés a hasizma..

2023. júl. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
A kérdező vagy GyK-s meseherceg, vagy megnyúzott izomtani preparátum.
2023. aug. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Etiópiaba készülsz titkosügynöknek?
2023. aug. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!