Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy tört el annak a 33 éves...

Hogy tört el annak a 33 éves influenszernek guggolás közben a nyaka?

Figyelt kérdés
Nem tudott felállni és lecsúszott a rúd vagy mi?
2023. júl. 23. 07:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nekem úgy tünik a segitő se volt a toppon.

2023. júl. 23. 22:04
 12/15 anonim ***** válasza:
80%

hát nagyon nem...

tisztán látszott, hogy nem fog tudni felállni belőle a pali, és ahelyett, hogy lerántotta volna róla a súlyt, legalább 4-5 másodpercig rajta hagyta éscsak totyorgott mögötte totál hasztalanul. Nem is értem... meg azt se, hogy miért nem keretben guggol vki maxot? Vagy ha nem, akkor mért nem két spotterral mindkét oldalon? Sajnálom a csávót, értelmetlen halál.

2023. júl. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Zizizabalo ***** válasza:

Azt gondolná az ember, hogy aki 100kg feletti guggolásokat csinál, odáig felépítette fokozatosan a fizikumát, tudatát, az tudja kezelni a szituációt.


Vagyis ahogy előttem írták, 2 segítő vagy keret, legrosszabb esetben keret nélkül is hátra ledobod, és reméled hogy nem állt valami idióta vagy egy kis gyerek a seggedben akire ráeshet.

2023. júl. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a fa$ tényleg minek volt ott?

Az is érthetetlen hogy nincs megbeszélve hogy mi lesz ha nem fog menni.

Mindketten idióták voltak.A segítőnek hátra kellett volna húzni a rudat a gyereknek meg szintén hátra lelöknie.

Egyáltalán mit akart ez a fa$$mikor odanyulkált?Hogy májd ráhJolva nyújtott karral megtart 200 kilót?

Darwin díjasok..

2023. júl. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
előre emelni akart fordított fogással 300kilót
2023. júl. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!