Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Két hét alatt lehetséges...

Két hét alatt lehetséges ennyit nőni, vagy csak én látom nagyobbnak, esetleg kox van a háttérben?

Figyelt kérdés

Találtam két képet, ami között csak 2 hét különbség telt el:


1. [link]


2. [link]


Csak én látom a különbséget? Ez lehetséges 2 hét alatt, vagy van valami a háttérben?



2023. aug. 9. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
A 2. képen a srác feszít, tónusban vannak az izmai, más a fényviszony is. Meg amúgy 2023-ban ne legyen már olyan nehéz egy kicsit megszerkeszteni egy képet. Ez alapján nyilván nem lehet rámondani, hogy ja, koxol. Kéne egy kép 2 hónap múlváról is, az alapján már meg lehetne mondani. De amúgy simán lehet az is, hogy rohadtul nem 2 hét telt el a két kép között, hanem több. Fene tudja, de engem például annyira nem is érdekel.
2023. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Többet kajáltál a második képnél, több vizet tartott meg a szervezeted, be voltál durranva, jobb a megvilágítás.


Valamelyik a fentiek közül. Két hét alatt naturálban te hangyafasznyi különbséget se fogsz észrevenni

2023. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Találtam róla más fényviszonynál képet, ez alapján?:

[link]

2023. aug. 9. 20:58
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Ez még mindig naturál forma. Ugyanaz igaz, mint ami az 1. kommentben le lett írva.
2023. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát el is szégyellném magam, hogy ha cuccal csak így néznék ki..


Nincs semmi extra ebben, más a fényviszony, esetleges bedurranás, más szög.

2023. aug. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Ha valaki koxol, és így néz ki, akkor jogos a kérdés, hogy az illető, miért koxol?
2023. aug. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem a kinézet miatt kérdeztem, hanem a rövid idő alatt bekövetkező változás miatt. Elvileg 9 nap telt el a 2 két között, vagy ennyit számítana a megvilágítás és a sok apró dolog?
2023. aug. 10. 19:29
 8/10 A kérdező kommentje:
2 kép*
2023. aug. 10. 19:29
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

"ennyit számítana a megvilágítás és a sok apró dolog?"

Igen, ennyit számítanak az 1. kommentben leírt dolgok.

2023. aug. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok vak de én nem igazából látok különbséget a két kép között.

A 2. Nál előnyösebb a az oldal-fentről való világítás.


Képek nagyon csalókák tudnak lenni. Az említett megvilágítás sokat számít, sőt jobb megvilágítással mégjobban ki lehet emelni a vonalakat. De az is számít hogy mikor készíted a képet, edzés előtt és után óriási lesz a különbség. Na meg a képszerkesztő programok erre rá tudnak tenni egy lapáttal de az már egy külön kategória

2023. aug. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!