Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » M.Richárdnak jó genetikája...

M.Richárdnak jó genetikája volt vagy a sok szteroid miatt lett ekkora?

Figyelt kérdés

minap találtam ezt a képet

[link]


látom hogy nem arányos, színpadképes, nyílván,gondolom nem is készült oda sosem,de kox ide vagy oda azért nem minden koxoson van ilyen izomtömeg.én például pesten járok edzőterembe de nem sok ekkora izomtömegű embert látok.De igazából az utcán sem😆ez genetika vagy mértéktelen szteroid használat lehet?

meg persze értem azt is hogy 14éves kora óta edzett valamelyik cikkben írták,de sokan edzenek és nem lesznek 130kilósak



#szteroid kox méret
2023. aug. 16. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk, egyikünk se ismerte. Szerintem nagyon jó genetikája volt, plusz az is köztudott, hogy töménytelen mennyiségben szúrta az állítólag jó helyről beszerzett kémiát. Ez a két tényező, plusz a több évtizednyi edzés egy ilyen fizikumot eredményezett. Ennyi a truváj.
2023. aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"M.Richárdnak jó genetikája volt"

Igen.


"sok szteroid miatt lett ekkora"

Igen.

2023. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Sokra ment vele…
2023. aug. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Mikor már börtönben volt egy ideje, ahol nyilván nem jutott hozzá a top minőségű kémiához, akkor már nagyon össze volt esve. Olyan 75-80 kg lehetett, alig volt válla.
2023. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk a melle még full koxosan is eléggé gyenge volt.
2023. aug. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
genetika azért írtam hogy ha nem is versenyzői de komoly,a lába viszont sok versenyzőjénel jobb is volt
2023. aug. 16. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:

A genetikai adottságai is jók voltak, az edzettségére sem lehetett panasz, és mindezek mellett még szteroidozta is magát, elég bőkezűen.


Ez a három komponens pedig ilyen fizikális eredményhez vezet.

2023. aug. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!