Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 5-6 hetes szálkásítasnak van...

5-6 hetes szálkásítasnak van értelme? Vagy az alatt nem jön le semmi zsír?

Figyelt kérdés

2023. aug. 17. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
De, lejöhet több kiló. Ezt hívják "mini cutnak", aminek egyébként lehet értelme, csak a kérdés, hogy van-e rajtad tényleg akkora izomtömeg, és van-e olyan formád, amivel érdemes ilyen okosságokat elkövetni, vagy szimplán csak normális kalóriabevitel mellett kéne progresszíven edzeni sok-sok évig.
2023. aug. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már évek óta edzek, 168 cm magassághoz vagyok 81 kg, így meg azért van már rajtam tömeg. De kezdek pocakosodni, ezért szeretnék lepucolni egy kis zsírt. Viszont inkább az erőemelés érdekel, ezért a szálkásság meg a kocka has sosem volt prioritás. Persze próbáltam figyelni arra, hogy ne legyek zsírdisznó, de kb ennyi.
2023. aug. 17. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!