Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha egy ideje nem tudok emelni...

Ha egy ideje nem tudok emelni a súlyokon jó megoldás lehet ha néha beteszek egy szuperszettezést vagy vetkőző sorozatot ?

Figyelt kérdés
Mostanában sok helyen azt hallom /olvasom ,hogy izomépítésre az egyenes sorozatok a legalkalmasabbak kicsit több pihenővel.viszont mar egy jó ideje nem tudok emelni a súlyokon és nem is fejlődok azóta semmit.Régebben csináltam pár ilyen szettet szinte mindig,de persze nem az egészet így toltam le hanem edzes végén pl betettem egy szuper szettet és jobb volt a formám is vissza gondolva ,mint most amikor nagyobb súllyal erőlködök több pihenovel.mi a véleményetek erről?

2023. szept. 6. 15:07
 1/5 A kérdező kommentje:
A vàllam le is sérült most kicsit sajnos
2023. szept. 6. 15:09
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Deload.
2023. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, sőt, ezek csak plusz fáradtságot generálnak és még rosszabb lesz a regenerációd, mint most.
2023. szept. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szuperszett meg vetkőző sorozat, ezek ilyen 20-30 éve voltak menők, azóta már rég bebizonyosodott, hogy pláne naturálban, ezek semmilyen pluszt nem adnak a fejlődésedhez. Persze nem baj, ha csinálod, meg nem tilos, de attól nem fogsz jobban feljődni, ha kalapácsbicepsz után már mész is a csigára letolásokat végezni.

Szóval ja, elképzelhető, hogy a deload lesz a megoldás.

2023. szept. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem írd le, hogy hány kilós vagy, és azt is, hogy melyik gyakorlat(okban) milyen súlynál, milyen ismétléstartományban akadtál el.

Így sokkal könnyebb lenne tanácsot adni, mert nem tudjuk azt se, hogy kezdő vagy-e, esetleg erősen haladó. A megoldás nyilván sokkal komplikáltabb lehet egy haladó esetében.

2023. szept. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!