Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lassú tömegelésre, de inkább...

Lassú tömegelésre, de inkább testkompozíció változtatására mekkora kalóriát lőjjek be kezdésnek?

Figyelt kérdés

78 kg vagyok 20 körüli tzs%-kal, cél a 83 kg 15 körüli tzs-vel.

Naturálon.


2023. szept. 14. 12:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Na nemond 15+ eve edzek, regen versenyszinten is csinaltam. Mindenhogy edzettem mar ahogy lehet de hajra nekem8
2023. szept. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia, még szerencse hogy kiemelted hogy NATURÁLON!
2023. szept. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

20% testzsírra(ha tényleg annyi) akkor nem tömegelnék rá, inkább fogynék egy pár kilót és onnan kezdenék el tömegelni.


Kalóriát meg más nem fogja tudni megmondani, mert mindenkinek más az energiaigénye meg az életmódja.

Számold a kalóriákat és nézd a súlyod változását és a cél kb az hogy 0.5 kg t szedj fel egy hónap alatt. Ha kevesebbet nőtt az átlag súlyod akkor dobsz rá mondjuk 100 kalóriát ha többet akkor meg elveszel valamennyit.

2023. szept. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!