Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nők, miért kezdtetek bele...

Nők, miért kezdtetek bele ebbe a sportba? Nem bántátok meg?

Figyelt kérdés

Kiegészítőkkel mi a helyzet? Na és a "drágább kiegészítőkkel" mennyire lehet haladni? Milyen mellékhatások voltak eddig? Oké egy férfi eleve mély hangú és szőrös. De én nem szeretném hogy kisfütyi méretű csiklóm legyen. Vagy az visszafejlődik kúra után?


Aki nem akarja ide írni, az írhatja személyesen is, nekem


2023. okt. 7. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kevered a szezont a fazonnal.
2023. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyes, lehet te nem érted a kérdést. De azért köszi hogy irtál
2023. okt. 7. 17:58
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
naturál nő beszámolója is számít?
2023. okt. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen kedves 3 számít. Előre is köszönöm
2023. okt. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jöhet totál kezdő, naturál nő és IFBB profi kártyás versenyző válasza is.
2023. okt. 7. 18:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Élettársam azért kezdett el annó edzeni, mert elsősorban jobb popsit akart, és emellett szeretett volna formásabb testet. Beszélgettem már jópár csajjal az elmúlt években, akik edzenek, mindegyik úgy kezdte, hogy jobb feneket / kerekebb feneket szeretnének. Szerintem a "jobb popsit szeretnék" lefedi a nők minimum 90%-ának a válaszát.
2023. okt. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fel akartam szedni legalabb 15 kilot ugy, hogy ne zsirgomboc legyen a testem. Skinny fatbol indultam. Most mar elegedett vagyok, kb 55 kiloval. Az erom is nagymertekben novekedett. Szert sosem szedtem, nekem nem eri meg.
2023. okt. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!