Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Reflux és testépités lehetsége...

Reflux és testépités lehetséges együtt a kettő?

Figyelt kérdés
Sziasztok 3 éve már hogy súlyt emelek jelenleg a szálkásitás lenne a cél viszont idő közben valahogy reflux alakult ki nálam :/ sajnos nem tudom megfelelően elvégezni a gyakorlatokat van hogy edzeni se bírok és enni is nehezemre esik hányás és egyébb refluxal járó rosszulétek miatt már hónapok óta ez van nálam kezdem feladni a box edzéseket is abba kellet hagynom a napokban átváltottam lúgosító étrendre és gyógynövényekre a helyzet javult hányás nincs de gyomor égés mellkasi fájdalom továbbra is jelentkezik talán abba kéne hagynom az edzést míg nem gyógyulók meg ? Egyáltalán elfog múlni a reflux valaha? Teljesen elvagyok keseredve : ( ki mit ajánlana? Van valaki hasonló cipőben?

nov. 18. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, étrend változás és ukko reflux tea segített. A savlekötőket felejtsd el csak kárt csinál.


https://www.youtube.com/results?search_query=ujhelyi+szabolc..

nov. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 1-es a tanácsot! az ukko reflux teát én magam is elkezdtem inni különösebb változást nem tapasztaltam inkább a lúgosító étrend az ami a legtöbbet segít eddig és a többször kevés étel fogyasztása neked mennyi ido volt amíg ez elmúlt? Valamint gaviscon szirupot szedek azt is jobb lenne mellőzni ? Sav lekötöt pedig egyáltalán nem szedek kórházba is kerültem miatta semmilyet nem bír a szervezeten elviselni az almaecetet és a buzafut pedig mindenképpen kiprobalom hálás köszönet a videoert is
nov. 18. 10:50
 3/10 anonim válasza:

Salvus víz csodákra képes:)

Apám refluxos én is az vagyok, mindketten azt isszuk és nagyon is segít.

Ha ég a gyomrod akkor igyál egy 2 kortyot és segíteni fog.

nov. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kifogom próbálni azt is sőt akad is itthon salvus víz sokkal elviselhetöbb mint a kénes parádi víz az valami kegyetlen emésztő szagú volt és be sem vált csak instant elhanytam magam köszi neked is a tippet : )
nov. 18. 10:55
 5/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nem sok idő volt. Csak másképp kellett hozzá állni a dolgokhoz. Amikor fent áll a dolog még egy narancs is gondot okozott. Ma már újra ehetek mindent. Érdemes probitikumot is szedni néha, valamint ami jó tesz a bélnek gyomornak az az alma répa cékla szmuti.
nov. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szia! Mi a helyzet azóta kérdező?
dec. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm szépen sokkal jobban vagyok már kezdek vissza rázodni ugymond a hétköznapokba ezek a praktikák sokat segítettek persze a box az még távol áll tőlem érzékeny a gyomrom főleg ütésre
dec. 12. 13:07
 8/10 A kérdező kommentje:
Valamint mindenkinek aki idetéved és hasonló helyzetben van azt üzenem hogy az itt leírtak nem hülyeségek sok türelem kell nyugalom jó étrend gyógynövények salgus víz stb :) azt hittem sose lesz ennek vége de ma már örömmel kijelenthetem hogy igen is van megoldás savlekötők nélkül is nekem rengeteget àrtottak (mindenkinek jó egészséget kívánok)
dec. 12. 13:11
 9/10 A kérdező kommentje:
Salvus víz*
dec. 12. 13:14
 10/10 anonim válasza:
Na örülök hogy jobban vagy! Mondtam hogy a salvus víz csodákra képes;)
dec. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!