Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy kezdőnek milyen edzés...

Egy kezdőnek milyen edzés felosztásban érdemes edzenie?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el ezt a sportot, nagyjából 1 hónapja, és szeretném a legtöbbet kihozni magamból.

dec. 19. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
A felosztásnak semmi jelentősége. Teljesen egyéni időbeosztáson és preferencián múlik, hogy ki milyen bontásban edz. Akármilyen felosztásban lehet fejlődni.
dec. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ!
dec. 19. 21:24
 3/3 anonim ***** válasza:
37%

Hát azért érdemes néhány általános elvet követni Ez az akármilyen felosztás elég elnagyolt sztem.

Egy kezdő ebből aztán télleg semmiféle irányelvvet nem tud követni.


Először is olvass el jópár összefoglaló irást lehetőleg ne vmi influenszer okostojástól.


Lényegében ki is tapasztalhatod,ami lehetséges hogy jó lesz,lehet hogy nem.

Pld mi annakidején lementünk és agyatlanul nekiálltunk minden xarnak és végtelenségig erőlködtük magunkat ,aminek nulla eredménye volt.Mert kb senki se mondta el,hogy gyerekek ez meg amaz a gyakorlat lóxart se ér ,ha nem esztek rendesen akkor meg főleg nem fog menni a bicepszezés 20 sorozatban.


Szval egy szónak is száz a vége .

A rend és az egyszerűség kedvéért egy full kezdőnek én egy het 3 napos(pld h,szertda,péntek) teljes

testet megdolgozató tervet ajánlok.

Alapgyakorlatokkal és kevés sorozattal.

Ilyen találsz a neten is.

A fő gyakorlatok:

Fekvenyomás,Guggolás,evezés,állvanyomás,felhúzás.Esetleg 2,3 sorozat bicepsz,tricepsz.

Ezek felkészítenek az edzésre,és remek tömegnövelő ,erősítő gyakorlatok,melyek megdolgozatják az egész tested izmait.

dec. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!