Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha otthon szeretném megoldani...

Ha otthon szeretném megoldani a súlyzós edzést, milyen eszközöket szerezzek be?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kompromisszumos lesz, de jelenleg nem szeretnék edzőterembe járni, otthon szeretném megoldani.

Nem testépítő akarok lenni, nem új hobbit keresek, igazából kalóriaszámolással fogyok már egy éve, és most jutottam el odáig, hogy már vékonynak nézek ki, emiatt szeretnék formásodni.


Multifunkciós gépet vegyek, vagy csak súlyokat + rudat? Az utóbbival a lábedzést meg lehet oldani? Szerintem a multi gép célszerűbb lenne, de érdekelne hozzáértők véleménye.



dec. 19. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rúd, súlytárcsa, edzőpad, állítható állvány.
dec. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezzel a szettel a lábedzés hogyan oldható meg?
dec. 20. 00:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az állványnak hála a guggolás, vagy annak bármelyik variációja adott. Felhúzás, vagy annak bármelyik variációja szintén adott. Kitörés, bolgározás, vádlizás, hip thrust szintén adott. Mi kell még?
dec. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ezt nézegetem, ezzel lehet lábedzést is csinálni. [link]
dec. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, van-e egyáltalán helyed arra a gépre... De szerintem jobban jársz a szerelhető kézisúlyzókkal, pár plusz tárcsával, meg egy fekpaddal. Komplett lábedzéseket lehet megoldani rúd meg gépek nélkül.
dec. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Helytől fugg és attól mi a cél. Lehet nagyobb hely igénnyel es koltseggel ero keretet kisebb-nagyobbat venni sulyokkal ruddal paddal es akkor ez igy eleg sok mindenre jo is. Vagy kisebb hely igénnyel és költséggel egy huzodzkodot tolodzkodot sulytarto övvel és egy kezesekkel. Ilyen gepeket multifunkcios cucckombokat azert nem ajanlok mert limitalt gyakorlatot ad nagy helyigennyel es koltseggel azon kívül csigas gepet siman tudsz csinálni

En csak vettem egy szimpla csigát melle kotelet ami bele ilik megkotottem karabinereket a vegere meg fogokat amivel használom azt ennyi tricepsz letolas bicepsz lehuzasok evezesek siman mukodnek csak kell egy vas amire felakasztod. (Erdemes.megnezni teherbirasat a kotelnek par ezer ftért( 2-3) van 90kg birasu 10meter hosszu (boven eleg) csiga is ilyen 2500korul van vagy taskaba vagy valamibe (en kotelel kotottem.egy sulytartot) teszel.sulyokat ra karabiner aztan mehet is Wd 40meg.csigara hogy halk legyen

Ez max 10k felso.also csigas rendszer

De van akar decathlonba is komplett szett csak nem saját készítésű es 20k.asszem.

Valahova csak fel lehet akasztani

Én speciel huzodzkodora raktam fel szintén kötéllel es karabinerrel

Akármilyen barkacs boltbol megveheted. Meg mellé ha kesobb veszel egy padot egykezesekkel fekvenyomni az egész jo kis szett már helytakarekosan olcsón

Huzodzkodás tolodzkodas evezes csigan, lehuzasok tricepsz bicepsz gyakorlatom ahany fele markolatod van csigan meg.egykezesekkel. padon fekvenyomas egykezessel vagy akar tarogaras vagy meltamaszos evezes padon. Melle kitores, bolgar guggolas egykezessel rdl, ha van boka pantod also csigan padon fekve combhajlito, sissy squat sajat súllyal. Ezt mind megtudhatod csinálni ezzel a keves eszközzel és befektetéssel. Konditeremre sokan hamar elkoltik ezt a pénzt mint.feherjere pár hónap alatt. Ez meg.orok

márc. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs ha hosszú
márc. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!