Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti hányszor érdemes megedzen...

Heti hányszor érdemes megedzeni egy izomcsoportot?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, sok helyről hallottam már, hogy egy héten 2x érdemes meg edzeni minden izomcsoportot aminél fejlődést szeretnék elérni. Célom jelenleg minél több izom építése. A kérdésem az lenne, hogy ti mit gondoltok, elég a heti 1 (de azt rendesen) vagy legyen meg a 2 kettő? (Emellett edzéstervekkel is kísérletezem, ha le írnátok nektek mi vált be azt megköszönném!!)

febr. 9. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Teljesen mindegy, heti hányszor edzel meg egy izomcsoportot. Hetente egyszer, kétszer, háromszor, tök mindegy, programozástól függ. A lényeg, hogy legyen meg a fejődéshez szükséges heti munkasorozat. Edzésterv tekintetében pedig az alábbi linken találhatód a magyar internet legjobb egyénre szabható programjait:

[link]

febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hmm.. Ma is tanultam valami újat, köszönöm szépen! Esetleg tudnál bővebben beszélni arról a bizonyos “programozásról”? Mennyinek kell lennie a heti munkasorozatnak? Stb.. Esetleg valami könyv/e-book vagy akár egy cikk amiből tanulhatok.
febr. 9. 19:19
 3/5 anonim ***** válasza:
febr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Sokan mondanak sokfélét, ami légyegtelen / szükségtelen / vagy épp full hülyeség, nem kell mindent elhinni! A heti munkasorozatok száma a lényeg, hogy te ezt heti hány részletbe osztod el, az rajtad áll.
febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet jó mindkettő.Azt is vedd figyelembe hogy pld van,amikor 72 órát kevésnek érzed.Lehet kell 86.(Kicsit képletesen vedd ezt).Én szoktam így lenni,hogy nem regenerálódok teljesen. Ugyhogy ez a kőbe véstük,"h 48 óra után edzhető",nem feltétlen igaz.

Az egyszerivel is vannak gondok.Nehezen tudom elképzelni azt a mennyiségű sorozatot lenyomni egybe,úgy hogy legyen elég erőd hozzá.

Ez én vagyok.Lehet másoknak ez nem gond.Csak azt akarom kihozni belőle h nem vagyunk egyformák.Probáld meg mind kettőt és ne félj módos8tani,kísérletezni,mert az hozza meg igazán az eredményt ha saját tapasztalatodra építkezel.

febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!