Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok segíteni konditermi...

Tudnátok segíteni konditermi edzéstervet összeállítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még nagyon kezdő szintről lenne szó. Igazából mióta befejeztem a sulit( kb. 3 éve) nem nagyon volt igazán terhelve a testem. Így szeretnék erősödni, mert elég mozgás szegény életmódot éltem eddig, de most elég motivált vagyok ahhoz, hogy egészségesebb életmódra váltsak, illetve persze ahhoz is, hogy csinosodjon az alkatom és közben erősödjek is.

Szerintem, ami fontos, hogy 22 éves hölgy vagyok, 158 cm magas és 52,5 kg. 1 hete kezdtem kondiba járni. Igazából a heti 2-3 alkalom, amit meg tudok oldani. Azon felül a többi napon pedig otthoni edzést végeztem. (Hiit edzés, illetve főként hasra és fenékre). Ez is ilyen 2 alkalom kb. és a hétvége, ami pihenőnap. Előre is köszönöm, annak, aki segít és jó tanáccsal lát el.



febr. 12. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
febr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben 2 alsótest és 1 felsőtest napot tartanék, kb. a következő gyakorlatokkal:

Alsótest:

- Guggolás (ez lesz a legfontosabb, alapgyakorlat) - szabadsúlyos, keretben

- Lábtoló

- Combfeszítő / másik napon combközelítő

- Combhajlító / másik napon combtárogató

- Vádli (ez mehet a lábtoló gépen is a gyakorlat után, nagy kedvencem)


Felsőtest:

- Fekvenyomás

- Tárogatás / gépen vagy szabad súllyal 45° padon

- Merevlábas felhúzás

- Evezés csigán, ülve

- Oldalemelés

- Plank


Pihenőnapokon pedig mehet egy kis aerob mozgásforma, erdei séta, kutyasétáltatás, túrázás. :)


185/120

27/F

febr. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A lábnapot miért jó kétfelé szedni?
febr. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönööm!!😊
febr. 13. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!