Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testképzavaron segített itt...

Testképzavaron segített itt valakinek szakember?

Figyelt kérdés

Azért itt teszem fel a kérdést, mivel elsősorban edzéssel foglalkozó, hobbi testépítő emberek véleménye érdekel, mivel engem is ez rángatott bele ebbe az egészbe. 2 éve ismertem meg ezt az egész edzés kultúrát, alig 50kg voltam, viszont magas sem vagyok, olyan 170 körül. Nyilván sok inger ért, hogy milyen a tökéletes férfi test, instám, fb-m, mindenem tele lett hasonló témájú videókkal, képekkel, olyan akartam/akarok lenni mint ők. 2 év alatt felszedtem magamra 24 kilót, és sikerült egy egészséges testsúlyt is megtartanom, de az a helyzet, hogy jobban utálom magam mint az elején, hiába kaptam pozitív megjegyzéseket ismerősöktől találkozókon, hogy megváltoztam, nagyobb lettem, egyre jobban szégyellem magam, főleg ruha nélkül.


Tavaly számtalan lehetőségem lett volna lemenni a Balatonra, de hát ebből 0 lett, mindig kitaláltam valami kifogást, hogy miért nem tudok, pedig igazából csak nem akartam annyi ember előtt félmeztelen lenni, hiába tudatosítom magamba, hogy jobban néztem volna ki mint az átlag ember ott.

Egyetem és a többi miatt ráadásul sokat stresszelek, ami miatt kevesebbet eszek, és semmi áron sem szeretnék még vékonyabb lenni, de attól félek, hogy egy szakember is olyasmit javasolni, hogy fogjam magam vissza. Kicsit elveszve érzem magam.


febr. 18. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanez vagyok én is, magasság is stimmel, csak 5kgmal nehezebb vagyok, mint Te. Hiába jönnek külső visszajelzések, hogy jól nézek ki, akkor sem nyugtat meg.


Ez egy ilyen sport. Aki testépítéssel foglalkozik, ott mindig lesz enyhe testképzavar.


De, az is lehet, hogy szimplán csak szarul nézünk ki, és semmi testképzavar nincs. :D

febr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
akkor térjél eszhez haver mert én is így voltam vele hiába voltam mar barmekkora szanaszet szurkaltam magam amivel csak tudtam 3hete megdoglottem leallt a szivem ujra elesztettek eltiltottak minden edzestol stb,de mar ahogy a korhazbol jottem ki mentem atmozgatni,jobb ebbol elobb kiszallni foleg ha mar most igy ra vagy feszulve te is hidd el legalabb nekem akkor ezek utan hogy sokkal fontosabb dolgok vannak annal hogy hogy nezel ki es en is csak most jovok ra
febr. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!