Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vannak olyan szakemberek akik...

Vannak olyan szakemberek akik étrend írással foglalkoznak? Kiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

20 éves nő vagyok, és mióta kikerültem a középiskolából nagyon küzdök azzal, hogy nem tudom saját magam motiválni az edzésre.

Mindig amikor neki állnék eszembe jut valami, hogy azt jobb lenne megcsinálni és így képtelen vagyok befejezni a videót. Ezt főleg akkor figyeltem meg, ha csak így céltalanul edzek.

Valószínűleg ugyanis ez a titka, ha rendszeresen akarok edzeni akkor az edzésben célok kellenek és úgy érzem, hogy ezt nem random YouTube videókkal érem el, hanem egy jól felépített súlyzós/saját testsúlyos edzéstervvel, ahol megvan, hogy heti hányszor, mit hányismétlésben kell csinálni hány héten keresztül.

Mivel totálisan el vagyok veszve a fittnessz világában, tudnátok ajánlani valakit aki foglalkozik sima edzéster írással, meg mondjuk néha ránéz az emberre, vagy legalábbis lehet tőle kérdezni?

Az online személyi edzés nem érdekel, csak edzésterv, amit akkor csinálok amikor tudok. Az hasznos lenne, ha persze a program alatt is lenne valami feedback, pl. kèrne progress fotòkat meg ilyenek...

Ha ilyen mégsem létezne, akkor mit javasoltok?



2022. okt. 9. 12:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mármint dietetikusra gondolsz?
2022. okt. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
DietGainz-t ajánlom.
2022. okt. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Vannak,de azt csak akkor javaslom ha sok a felesleges pénzed,mivel már annyi normális oldal van ahol tudsz étrendeket nézni. Nem nagy ördöngösség, illetve az edzés sem az,jó nyilván aki versenyekre készül stb.azoknak kell viszont egy csinos alak megszerzéséhez illetve pár kg leladásához szerintem felesleges ilyeneket igénybe venni.
2022. okt. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*leadásához
2022. okt. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%

Most edzésterv kell, vagy étrend? Egyiket se nagy dolog összeállítani. Csaj vagy, tehát kalóriadeficitben kell lenned, hogy ne legyél túlsúlyos és mellé az edzéseid 90%-t popsi gyakorlatoknak kell kitennie, hiszen az a női test csúcsa, a látható dolgokból. Szóval ha formás csaj akarsz lenni, akkor diéta és ész nélküli popsizást javaslok.


Béci 49F 120kg Felkar:48 cm Fekvenyomás:180kg.

2022. okt. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Vannak táplálkozási tanácsadók es dietetikusok. Ha nincs alapbetegséged a tanácsadó elég. Ajánlom tóth tímeát es ujvári dórir. Az instagramjaik tele vannak referenciákkal és van saját honlapjuk is.

Ha dietetikus, akkor antal emese, frányo eszter, bezzegh ramona

2022. okt. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Bezzegh Ramóna. xDDD
2022. okt. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Haha ez a Béci,az én kérdésem alatt is ott volt. A fenékedzés tényleg nagyon fontos,viszont ne ész nélkül csináld,szabályosan hajtsd végre a gyakorlatokat, illetve fokozatosan növeld a súlyokat.
2022. okt. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Rosszul került kiírásra a kérdés. Igen, valójában edzéstervet keresnék sima utánkövetéssel. Tehát nem online személyiedzést.

Saját magamat nehezen motiválom, de úgy érzem, ha lenne egy fix. program és meglenne mellette ez a "nyomás" akkor konzisztensebben tudnám csinálni.

Ti, akik mindennap, vagy heti 5-6x edzetek hogyan csináljátok?

2022. okt. 9. 16:43
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

egy edzéstervtől nem hiszem h bemotiválódnál. max ideiglenesen.

nekem már rutinná vált az h edzek, de ha nagyon nincs kedvem megnézek egy edzős videót youtubeon és az általában meghozza a kedvemet az edzéshez.

2022. okt. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!