Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Teljesen naturál testépítés...

Teljesen naturál testépítés mennyi idő alatt látszik meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az lenne a kérdésem, hogyha itthon elkezdenék edzeni heti 4-5 alkalommal, akkor mennyi idő alatt látszana valami eredmény?Kox nélkül természetesen és nagyrészt súlyzós edzésre gondoltam.Jaa és étrend nélkül!
febr. 23. 17:21
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Legalabb 2 normális étkezést amibe van feherje próbálj tartani. Korrekt ebéd és reggeli mondjuk. Mar sz sokat dob.
febr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
És milyen ételekben van a legtöbb fehérje?Csak 1-2 példa
febr. 25. 13:42
 23/31 anonim ***** válasza:
febr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Húsokon kívül ott a tojas, hal, turo sajttermékek, protein porok. Peldaul 1-2 halkonzervet megenni párizsis kenyer helyett sokkal jobb. De egy zabos, feherjes turmix osszerakasa is 2 perc.
febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Kicsit eloszlatom a tévhitet.Vannak a boxolók,az atléták,a bírkózók,súlyemelők stb.

Ök az átlag ember számára izmosak.Van köztük kiválló genetikájú,azok még izmosabbak.

De nem fogják izomméretben,szimetriában,sűrűségben,arányosságban közel sem megközelíteni a testépítőket.


A genetikádtól és a helyes edzéstől,étkezéstől függ,hogy mennyi idő.

Az átlagról beszélek:

Az átlagon azért 3-4 hónap után látszik valami.


És van a testépítés ,ahol a világ legizmosabb emberei találhatóak.


A két dolog nem ugyanaz.A sport múlt nem hátrány,de 50 kilósan te csak egy kezdő leszel,semmi több.


Hogy valami megközelítő viszonyítási alap legyen.


Az átlagról beszélek:

Az átlagon azért 3-4 hónap után látszik valami.

1 év edzésnél már megkapod a jelzőt:Gyúrni jár


Több év után határozottan megbámulnak.A fejlődés egyre lassul.1 év alatt jó,ha +1 kg izmot sikerül elérned.De ez is már inkább elvi,mert alig mérhető.

10 év alatt olyan formád lehet,amit az átlag csak álmodik.

10+ az izomzat érik,egyre szeparáltabb és kb a végéhez is értél.

Azaz vita tárgyát képezi. Mindig van tovább,csak akor már olyan kicsi ez,hogy észre alig lehet venni,hibá fektetsz be iszonyatos munkát.Itt inkább már szinten tartod magadat.


Mint mondtam ez csak kb lefolyása a dolognak átlagra vetítve.Mindig vannak kivételek,mivel nem vagyunk egyformák.De elnagyoltan azért az eddigi tapasztalatok ezt fogják kihozni..

febr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Zyzz elérte azt 2 év alatt, amit a 25-ös válaszadó a 10 évre mondott.Persze tudom, hogy kokszal, de anélkül is nem kevés izmot épített magára ez idő alatt.
febr. 29. 16:43
 27/31 A kérdező kommentje:
Ráadásul ektomorfként!
febr. 29. 16:44
 28/31 anonim ***** válasza:

27#

Zyzz nem akkora szám,mint ahogy hipeolják.93 kg volt, én vagyok 110.

ő volt 185 cm én meg csak 178 vagyok. Az tény hogy több zsir van rajtam mint rajta.De azért javamra szóljon hogy soha nem koxoltam és nem szedegettem össze vissza több tízezer forintnyi kiegészítőt meg hipper szupper pakkokat.

Amugy meg a kérdésed a teljesen naturálra vonatkozott,így meg teljesen tökmindegy hogy ő mit hozott ki magából enyi meg amannyi idő alatt,mert az cseppet sem számít.

Én kox nélkül 7 év edzéssel vagyok ennyi.

febr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Én teljes testes edzéseket kezdtem el csinálni.Munkámból kifolyólag változó, hogy heti hányszor.Van olyan hét, amikor akár heti 5öt is tudnék edzeni és van, hogy csak heti 2őt.Háromnegyed órákat edzek általában, bemelegítéssel és nyújtással természetesen.Valamint emellé használok fehérjeport(muscle mass) is edzések után.
febr. 29. 21:39
 30/31 anonim ***** válasza:

Heti 5teljes test elég furan hangzik.

Heti 3 boven eleg vagy 2-2 also felso

márc. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!