Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni edzéshez jók ezek a...

Otthoni edzéshez jók ezek a gyakorlatok?

Figyelt kérdés

Többször edzettem már terembe, de mivel nem városi vagyok, nincs lehetőségem munka után bent maradni a városba, mert hoznak visznek a munkatársak. Van itthon egy fekpadom, ami 45 fokig dönthető, kb 50 kg súly, egy 10 kg-os egyenes rúd. Illetve 2 db 1 kezes súlyzó, amire pakolni lehet a súlyokat.

Jelenlegi edzèstervem:

1.Nap Mell-tricepsz.

Fekvenyomás döntött padon

Fekvenyomás egyenes padon

Tárogatás fekve


Tricepszre, rátérdelek egyik lábammal a padra, mintha fűrészelnék, és a törzsem mellett hátra fel kitolom a súlyt, mintha csigán húznám le.


2.Nap: Hát-bicepsz


Döntött törzsű emelés

Fűrészelés


Bicepszre: sima beforgatással emelés egykezeselkel, vagy rúddal illetve kalapács


Váll- láb


Váll: tárogatás oldalra

Tárogatàs előre


Láb:

Bolgár guggolás

Kitörés súllyal

Vádlira meg súllyal a kezembe lábujjhegyra állok majd vissza.


Ez mennyire jó itthoni módszernek? Súlyokat fokozatosan fogom beszerezni, jelenleg még elegek.



márc. 1. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
A lórúgás a világ legrosszabb gyakorlata trincepszre, úgyhogy azt felejtsd el, egyébként minden rendben. Leírtad, hogy tisztában vagy a progresszív túlterhelés és a bukás közeli intenzitás fontosságával, úgyhogy jó az irány. Hajrá!
márc. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Esetleg tudnál mást ajánlani a “lórugás” helyett? Terembe a csigát szerettem a legjobban, az mindig úgy bedurrantott edzés végére, hogy bes*rtam, viszont sima kézisúlyzóval nem találtam még kellőképen leterhelő gyakorlatot.

márc. 1. 11:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A trinyó nagyon sok stimulust kap a nyomások során, úgyhogy naturál hobbigyúrósként nem kell túlaggódni az izolációját, de egyébként a homlokra engedés, vagy a kézisúlyzós tricepsznyújtás tökéletes választás.
márc. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
márc. 1. 15:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Még egy húzódzkodórudat szerezz be a verikális húzó gyakorlatokhoz és a törzsizom-erősítéshez, és akkor már minden eszközöd meglesz az átfogó izomépítéshez.
márc. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!