Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Natúrba lehet adni az utolsó...

Natúrba lehet adni az utolsó zsírréteget alhasról, derékről?

Figyelt kérdés

Amolyan magas vékony alkat vagyok és ez az úszógumi rendkívül nevetségesen néz ki rajtam.

Heti 4-szer edzem súlyzós edzést

Heti 3-szor fél óra kardió emellett

Napi kalória bevitel 2000-2000 kalória között.

Testmagasság: 187 cm

Jelenlegi testsúly reggel: 93 kg


márc. 5. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem?

Ha férfi vagy, ez a kalória iszonyat kevés ilyen sport mellett, fogyáshoz is. Kb 3100 kalóriát égetsz. Az egészseges fogyás 2600 korul van


Ha nő akkor kb 2800at égetsz és 2300 a fogyás. Mindenkélp keveset eszel ami belassitja az anyagcseret, csikkenti a bmr-t. Szoval kéne egy csalonap es utana folytatni a kaloriadeficitet de mindenkepp emelten

márc. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1


A bibi csak ott van, hogy mivel üllőmunkát végzek nincs ekkora kalória igényem és ezt követve nem is fogytam hasról. Ezért kellett 2500-ről lemennem 2000-re.


Meg ugye ahogy fogysz úgy fokozatosan a kalória bevitelt is csökkenteni kell, hogy továbbra is fogyni tudj.

márc. 5. 14:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Javaslom használni bármelyik BMR számológépet. Írd be az adataidat. Az alattt sosem szabad enni. Az még csak kb hogy verjen a szíved meg működjön a tüdőd.

Ha azt szorzod 1.2vel akkor van meg az ulomunka igeny. Te meg sportolsz is.


Tudom mirol beszelek 35 kilot adtam le. Es jelenleg vagy ehezel vagy valamit elszamolsz

márc. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3


Mennyi a BMR-em?

márc. 5. 16:56
 5/6 A kérdező kommentje:

4


Megnéztem és 1929 kalória tehát afelett vagyok jelenleg hiszen megvan a 2,000.

márc. 5. 17:19
 6/6 A kérdező kommentje:

“ Javaslom használni bármelyik BMR számológépet. Írd be az adataidat. Az alattt sosem szabad enni. ”


De ha van még zsír bőven a testeden nem tudja azt hasznosítani az élettani funkciókhoz?

márc. 5. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!