Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak kézisúlyzók használatával...

Csak kézisúlyzók használatával le lehet edzeni megfelelően minden testrészt?

Figyelt kérdés
van hozzá egy francia rúd meg egyenes rúd és kézisúlyzókból 50-60kgig

#kézisúlyzó edzés
márc. 10. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tehát van 60 kilónyi súlytárcsád, továbbá kézisúlzód, francia rudad és egyenes rudad? Ha igen, az kezdetnek nem rossz, bár 60 kiló rengeteg gyakorlathoz már most kevés, rengeteg gyakorlathoz viszont életed végéig elég. Ha otthoni edzésben gondolkodsz, akkor kénytelen leszel még súlytárcsákat vásárolni. Kézisúlyzóra pakolt tárcsával alsótestet edzeni hosszútávon nem lesz fenntartható, majd tapasztalni fogod.
márc. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha megfelelően be tudod állítani a terhelést, akkor nagyjából igen.
márc. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kézi sulyzokkal progresszivan lábat edzeni hatékonyan hosszú távon eléggé lehetetlen küldetés de majd meg látod


sztem sok gyakorlatnál nagyon kényelmetlen kézi sulyzoval szopakodni

márc. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Oldalemelni? Örökké elég lesz.


Lábedzés? Már most kevés a 60kg.


Hátra döntött törzsű evezéshez egy ideig elég, mellezni szintén.

márc. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ja én is így néztem kb,hátra lóf.asz mellre elég mondjuk 2x40-50kgval nyomni nem rossz már.Nem 60kg súlyom van hanem 180kgnyi amúgy más kérdés hogy nem fér rá mind a rúdra szerintem,

lábazni azért a múltkor sétálgattam itt 2x30kgval kitöréstnem volt rossz.a vádli macerásabb már inkább

márc. 10. 18:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak kézi sulyzoval

Lábra- kitörés, rdl, egy lábas guggolas, sissy squat.

Mellre- fekvenyomas, tarogatas, sulytarcsa hátra es fekvotamasz,

Hatra- meltamaszos evezes, fureszeles, vallvonogatas, allig emeles.

Vallra- vallbol nyomas oldal emeles


Ha 180kg sulyod van es egyenes rudad is akkor megint bővíthetők ezek a gyakorlatok de mivel lábba kotnek bele jobban így ahoz még pár

Zecher guggolást lehet keret nelkul. Jeferson guggolast is, szinten rdl, goodmorning gyakorlat, akár ezzel is kitoresek, zecher kitores.


Ha netán ugy is volna hogy nem lenne eleg a 2x50kg egykezes vagy a 180kg egyenes rud akkor lehet nehezíteni a gyakorlatokat lassab negativ szakaszokkal megallitasokkal picit magasabb ismetlessel.

De bőven jó amid rendelkezésre áll minden izomzatra.

Ha lehet max meg egy huzodzkodot erdemes beszerezni az is elég jó gyakorlat hatra vagy meg egy tolodzkodot mellre.

márc. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!