Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tényleg csak kalóriatöbblet...

Tényleg csak kalóriatöbblet mellett lehet izmosodni?

Figyelt kérdés

Jelenleg izom nélkül vagyok 83 kg 180 cm-hez, vagyis van rajtam 10-15 kg felesleges zsír. Eddig kalóriadeficittel fogytam, most érek abba a fázisba, ahol már vékonynak fogok kinézni, ezért szeretném elkezdeni a súlyzós edzést. Viszont a maradék zsírtól mindenképp meg kell még szabadulnom, amihez kalóriadeficit kell.

Hogyan kell ezt jól csinálni?



márc. 13. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
A kezdő hónapokban kalóriadeficitben is lehet izmosodni, utána nem. Majd tapasztalni fogod, hogy ezek a kezdő hónapok esetedben meddig tartanak.
márc. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Ha eddig nem edzettel, kaloriadeficitben is megy rád valamennyi izom,de nyilvan nem annyi,mint kaloria tobbletben. De ha te még zsirt szeretnél leadni, akkor tedd azt,mert megvan par honap alatt,mig az izomepites,ennel hosszabb ut,es nem jo evekig annyi testzsirral lenni,ami neked nem tetszik. Egyebkent,kezdo szint utan,egyre csekelyebb az izom,amit felszedhetsz,majd kb halado szinten kaloriatobbletben is annyi izom jon fel,amit egy ev alatt,meg sem latsz a tukorben,pár deka,akkor el lehet képzelni,itt a kaloriadeficit,mennyire fog mukodni,ha izomepites a cel. De ezt csak ugy mellekesen emlitettem,mert sokan ugy vannak vele,hogy haladobb szinten is lehet kaloriadeficitben izmosodni.
márc. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Leszalkasitasz majd 100-400kaloria tobbletbe izmosodsz
márc. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen, látványos eredményt hosszútávon, kalóriatöbbletben tudsz elérni. Ne ilyen agyament hülyéségekben gondolkozz, hogy totál kezdőként, deficitben, fél év alatt fel tudsz szedni 2 deka izmot! Ez hosszútávon sehova nem vezet.
márc. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
*hosszadalmasabb kalóriatobblet
márc. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!