Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni súlyzós edzéshez egy...

Otthoni súlyzós edzéshez egy edzőpad+állvány+rúd tárcsákkal+ kézi súlyzók szett elegendő lesz?

Figyelt kérdés
Mindent meg tudok ezekkel edzeni?

márc. 15. 10:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A Decathlonos keret elég gyenge, én is nézegettem, ha jól emlékszem, valami 120kg körül bír.. Én komolyabbat vennék.
márc. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nemtudom miert irsz olyan dolgokat amirol nem tudsz ? Butasagokat szeretsz irni vagy masokat megteveszteni? Mielott irsz valamit nezz utana mindig.

Én megneztem most 90ezer ft van edzővány amin van huzodzkodo is ossze is csukhato igy akár tarolni is konnyebb 200kg-t bír a rúd tartója, 130kg-ot a húzódzkodó része.

Szerintem egesz jó áron van és 200kg otthonra nem rossz. Az is plusz benne hogy ossze csukható félre tehető.

márc. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#12: be tudnád linkelni?
márc. 16. 10:31
 14/14 anonim ***** válasza:
márc. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!