Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítés mellett hogy...

Testépítés mellett hogy oldjátok meg a táplálkozást? Magatok főztök?

Figyelt kérdés

Ugye a testépítés egyik legfontosabb eleme a táplálkozás.


Én heti 3x edzem, de kb az egész életemet a főzés, konyha teszi a munka, edzés mellett. Az edzést nem unom, viszont a főzésbe/sütésbe kezdek már bele fáradni.


márc. 28. 13:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Nem főzök.

Igazából sütök mindent, meg van kész.

márc. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért főzök több napra előre. Előfordul egyébként, hogy rendelek, persze.
márc. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Néha rendelek. Sportfoodon kiszámolt kalóriákkal lehet teljes napi kaját rendelni de csak kevés helyre szallitanak.

Amúgy igen, fozes. 3-4 naponta. Többet nem vagyok hajlando. Mindent dobozolok es napkozben csak ki kell enni. Altalaban vasarnap, szerda es pentek fozok

márc. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
21%

Én szinte sosem főzök, rendelni szoktam vagy kajáldából hozni.


50 kg vagyok, formás, izmos combokkal, kerek fenékkel, nulla narancsbőrrel. Nem azon múlik, hogy főzöl-e magadnak :D

márc. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha 50 kiló vagy, akkor egy kicsit talán mégis múlik ezen is. Ez a testépítés kategória. Itt valódi izomtömeg építéséről van szó. A kérdező is erre gondolt.
márc. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
#5 ja bocs nem tudtam, hogy az izomtömeg csak házi koszttól hajlandó nőni. Az éttermi 20 ezres steak nem felel meg neki?
márc. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
34%
Amúgy meg alacsony nőként vagyok 50 kiló, mennyinek kéne lennem, 90?:D
márc. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
74%

"éttermi 20 ezres steak nem felel meg neki"

De. Te ennek ellenére nem vagy izmos. Biztos nagyon jól nézel ki (vagy nem, ki tudja), de egy 50 kilós lány nem izmos, bocsi. Izmosabb vagy, mint egy dagadék, vagy mint egy általános iskolás, ez biztos, de itt tényleg valódi izomtömeg a kérdés.

márc. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
20%
Izmos a combon és a fenekem is, de tény, hogy nem nézek ki úgy, mint egy kokszos testépítő, igaz nekem nem is az a cél :D
márc. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
67%

"Izmos a combon és a fenekem is"

Jelentsen ez bármit is 50 kilós naturál lányként.

"nem nézek ki úgy, mint egy kokszos testépítő"

Naturál testépítőnek se nézel ki, de ettől még biztos 10/10 vagy, csak itt nem csajos formásodás-fétisről van szó a kérdező aspektusából, hanem bodybuildingről.

márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!