Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítés mellett hogy...

Testépítés mellett hogy oldjátok meg a táplálkozást? Magatok főztök?

Figyelt kérdés

Ugye a testépítés egyik legfontosabb eleme a táplálkozás.


Én heti 3x edzem, de kb az egész életemet a főzés, konyha teszi a munka, edzés mellett. Az edzést nem unom, viszont a főzésbe/sütésbe kezdek már bele fáradni.


márc. 28. 13:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Es akkor tuti az van benne
márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#18 nekem 50 kg-ra izmosodni lehet pont akkora feladat volt, mint egy férfinak 90-re. Azt azért vágod, hogy a két nemnél totál máshogy működik az izomnövekedés? Annyi a különbség, hogy egy férfinak arányosan többet kell enni. Wow, logikus nem?


Én tudom magamról, hogy izmos vagyok, mások is mondják és képen is látom, 156 cm mellett semmi elképzelhetetlen nincs ebben. Az meg, hogy te mit gondolsz rólam anélkül, hogy láttál volna, pont nem érdekel :D

márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Szoval ha en 30kg szedtem fel te meg max 10et ugyan olyan kemenyen dolgoztunk mert ettel 1-2kajat amit rendeltel mas meg foz mindenfelet.

Irtam lehetsz izmos, de ne ossz ki szar tanacsot mas mennyiseget eszik egy nagyobb ember annyit megrendelni akkora penz mennyiseg lenne feleslegesen.

Igen 2 nemnel mashogy mukodik nektek ha jo helyre rakodik a zsir akkor mar siker melle megy kis izom azt csa

márc. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
#22 Én elhiszem amit írsz, személyesen láttam hozzád hasonló adottságú női ismerősöm. Egészen meglepő izomzata volt.
márc. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Berci kerékcsapágy vagyok
márc. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!